Jak pozbierać się po trudnym rozstaniu? Ta zaskakująca metoda naprawdę działa!

Kaley Cuoco to aktorka telewizyjna i filmowa pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Znamy ją z roli Bridget Hennessy w sitcomie 8 prostych zasad, Billie Jenkins w serialu Czarodziejki oraz Penny w sitcomie Teoria wielkiego podrywu.

Jakiś czas temu aktorka udzieliła wywiadu dla Women’s Health, w którym opowiedziała o niezawodnej metodzie, dzięki której pozbierała się po trudnym rozstaniu z partnerem.

Rozstałaś się z facetem? Idź na trening!

W 2016 roku aktorka wzięła rozwód ze swoim pierwszym mężem, zawodowym tenisistą Ryanem Sweetingiem. Mimo, że Kaley słynie z poczucia humoru i pogodnej osobowości, nie do końca radziła sobie z problemami. Ratunek znalazła w ćwiczeniach i aktywności fizycznej.

Woman showing her abs with alarm clock

„Medytacja nie jest dla mnie – wyjaśniła zapytana, dlaczego nie postawiła na tradycyjną jogę. – Nie idę na zajęcia, żeby się wyciszyć. Kiedy kilka lat temu odkryłam studio CorePower Yoga, gdzie jest milion stopni [a tak naprawdę od 31 do 40 °C], wreszcie poczułam moc: w swojej głowie chudłam po 5 kilo na każdych zajęciach” – przyznała Kaley Cuoco.

Dodała również, że ćwiczenia były dla niej formą terapii. Aktorka nie ukrywa, że wielokrotnie w trakcie treningów zdarzało jej się płakać.

„Płakałam na jodze tyle razy, że nie jestem w stanie tego policzyć. Na szczęście byłam tak spocona, że nikt nie widział łez”.

Dzisiaj Kaley jest szczęśliwa, ma kochającego partnera. A problemy z przeszłości odeszły w niepamięć. A wy co sądzicie o takiej formie terapii po rozstaniu?

Zobacz też: Rozstanie nie musi kończyć się kłótnią! Zobacz, jak zakończyć związek Z KLASĄ

Zdjęcie: Pixabay

Źródło: Women’s Health

Komentarze

Komentarze