Jan Kliment został tatą. Synek tancerza ma oryginalne imię! [FOTO]

Jan Kliment (48 l.) to czeski tancerz, który w Polsce zyskał popularność dzięki programom tanecznym. I tak w latach 2009–2011 był trenerem w programie „Taniec z gwiazdami” w TVN, a w latach 2014–2020 w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w Polsacie.

Jeśli chodzi o życie prywatne, to w 2016 r. tancerz poślubił młodszą od siebie o 15 lat Lenkę Tvrzovą (obecnie Kliment).

W czerwcu 2022 r. para poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. We wpisie opublikowanym na instagramie tancerze przyznali też, że zajście w ciążę było problematyczne:

 

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu ,, A kiedy dziecko?”, ,, czy wy nie chcecie dzieci?” ,, dlaczego jeszcze nie macie dzieci jak jesteście tak długo razem?” ,, wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie” ,, macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?” I tak dalej i dalej… przez kilka lat.🙈

Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK!

 

Ale udało się♥️ I w tym roku zostaniemy rodzicami! 👨‍👩‍👦

– pisał Janek i prosił o to, by trzymać kciuki za przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie.

 

https://www.instagram.com/janekkliment/

 

I tak w pięć miesięcy od tej informacji, Lenka Kliment urodziła syna. Chłopczyk przyszedł na świat 1 grudnia 2022 roku i ma imię, które jest pisane w oryginalny sposób, bo w międzynarodowej wersji. Syn Jana Kliemta i Lenki Kliment to Krystian, ale pisane przez „c” czyli Cristian:

 

To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo ale daliśmy radę bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go 💙 CRISTIAN KLIMENT 👶🏽

 

Zdjęcia maluszka poniżej. Serdecznie gratulujemy!

 

>>>Ewa Minge pokazała syna! „Uroda vikinga🔥” – komentuje fanka.

 

https://www.instagram.com/janekkliment/

 

https://www.instagram.com/janekkliment/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jan Kliment (@janekkliment)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

Komentarze

Komentarze