Joanna KRUPA w NAJGORSZYM wydaniu! Zobacz VIDEO, na którym TOP modelka…

Joanna Krupa to błysk, blask i ten niepowtarzalny amerykański akcent.

Na co dzień Krupa to kobieta glamour. Do tej pory nie pozwalała sobie na to by oglądać ją nieumalowaną. Jak widać jednak ciąża znacznie zmieniła punkt widzenia topowej modelki.

Owszem, Joanna zamieszcza na instagramie piękne, ciążowe zdjęcia. Jednak obok nich, na profilu modelki oglądać możemy fotki, na których Krupa jest bez makijażu i w ubraniach, jakie mogłaby nosić każda z nas. Mozna więc powiedzieć, że pokazuje się w „najgorszym”, domowym wydaniu.

Takie też jest video, jakie dziś Joanna  jurorka Top Model zamieściła na instagramie. Na nagraniu przyszła mama – z już obfitych kształtach tańczy i mówi „I’m sexy and I know it” /jestem seksy i wiem o tym/. Wykazując tym samym pewną dozę autoironii i poczucia humoru. Jak napisała:

 

„I can always rely on my hubby @nunes451 to capture me in the most beautiful and sexy moments of my life 😂😂😂😂😂😂 #imsexyandiknowit life is too short not to make fun of yourself ./

Zawsze mogę polegać na moim mężu @ nunes451 [przyp. red. Douglas Nunes], aby uchwycić mnie w najpiękniejszych i najbardziej seksownych chwilach mojego życia 😂😂😂😂😂😂 #imsexyandiknowit życie jest zbyt krótkie, aby się z siebie nie śmiać.”

Zobacz też: Agata RUBIK zdradziła swój SPOSÓB na PIĘKNE WŁOSY! Nie zgadniesz, JAKIE kosmetyki stosuje AGATA?!

 

Poniżej prezentujemy to zabawne i wyluzowane video:

https://www.instagram.com/p/B2sDE1Xg2l-/?igshid=11n2dtgb2hc08

 

fot. https://www.instagram.com/joannakrupa/

 

Komentarze

Komentarze