Julia Wróblewska tłumaczy swoją ciążę. Już dzisiaj…

Julia Wróblewska to aktorka młodego pokolenia o dosyć pokręconej historii.

Zaczęła jako cudowne dziecko. Gdy miała kilka lat Julia Wróblewska (21 l.) zagrała u boku Macieja Zakościelnego w filmie Tylko mnie kochaj. Następnie wystąpiła w Listy do M i Och Karol 2.

Wtedy mała Julka wzbudziła zachwyt swoją grą aktorską i wielkim urokiem. Jednak życie w świetle fleszy, bardzo źle wpłynęło na dziewczynkę. Jak przyznała młoda aktorka:

 

Przez wiele lat próbowałam skrajnie kontrolować moje emocje, do takiego stopnia, że czasem nie czułam nic. Prawie całe dzieciństwo spędziłam pod nadzorem mediów.
W pewnym momencie nie dałam rady. Reagowałam nieadekwatnie, absurdalnie na różne sytuacje, a gdy zdawałam sobie sprawę co zrobiłam, opanowywał mnie ogromny wstyd, chowałam się w sobie. Straciłam panowanie nad własnymi emocjami. (więcej na ten temat TUTAJ)

 

W tym roku Julia przyznała się, że ma depresję i bierze leki psychotropowe. Jej wyznanie u jednych wzbudziło podziw za odwagę w przełamaniu tabu. Inni zaczęli ją hejtować i ubliżać, nazywając mniej lub bardziej wprost wariatką.

 

W maju 2020 r. Julia Wróblewska pochwaliła się swoim chłopakiem, a w połowie czerwca pokazała się z ciążowym brzuszkiem.

Obserwujący Julkę na instagramie podejrzewali, że to kolejna rola filmowa. Inni sądzili, że aktorka naprawdę jest w ciąży.

 

Wczoraj Julia rozwiała wszelkie wątpliwości – już dziś pojawi się film z Wróblewską jako ciężarną:

 

Już jutro [post opublikowany 29.06.2020] film ze mną, na kanale @rezyser.zycia 💕 Jak wielu z Was zdążyło się domyślić, jest on o ciąży wśród nastolatek. Wcieliłam się w rolę ciężarnej, stąd zdjęcia ze sztucznym brzuszkiem ♥️

 

Reżyser Życia to Daniel Rusin – reżyser produkujący filmy z głębokim przesłaniem. Julia miała już okazję współpracować z nim przy innych projektach. Czekamy zatem na nowy film!

 

Zobacz też: Agata Młynarska wspomina swój poród. Warunki jak na wojnie!

 

fot. https://www.instagram.com/juleczkaaa_jula/ i https://www.instagram.com/rezyser.zycia/

Komentarze

Komentarze