Już dziś ZNIKAJĄ mentolowe papierosy! Firmy znalazły jednak na to SPOSÓB!

Już dziś ze sprzedaży znikną mentolowe papierosy. Ci, którzy o tym nie wiedzieli i nie kupili sobie ich na zapas, mogą przeżyć niemały szok. Mamy jednak dobre wieści dla użytkowników tzw. mentoli.

Aromatyzowane wkładki

Mimo iż od dziś nie znajdziemy już w sklepach „mentoli”, możemy za to kupić specjalne aromatyzowane wkładki, np. takie o smaku mięty. Według Polskiej Izby Handlu, mentolowe papierosy pali aż co 3 użytkownik papierosów w Polsce! Czy to oznacza, że teraz porzucą oni swój nałóg? To raczej mało prawdopodobne. Z myślą o takich osobach pojawiła się jednak pewna alternatywa.

Jak donosi WP, na rynku pojawiły się specjalne, jednorazowe wkładki, które należy umieścić w paczce papierosów, dziki czemu nabiorą one mentolowego aromatu. Za pomysłem stoi firma „Rizzla+”, która specjalizuje się w sprzedaży różnych akcesoriów do palenia.

Czytaj też: Naukowcy alarmują! Palenie PODCZAS CIĄŻY może doprowadzić do…

papierosy
Pixabay

Ile to kosztuje?

Cena takiej wkładki to od 2 do 5 zł, w zależności od sklepu. Możemy ją także kupić online.

ILU POLAKÓW PALI PAPIEROSY?

Jak pokazują badania, w Polsce papierosy pali ok. 9 mln ludzi. Nawet połowa z nich preferuje papierosy mentolowe. Czy dzięki nowej ustawie, w ogóle przestaną palić czy przerzucą się na tradycyjne papierosy z wkładkami? To się wkrótce okaże.

Czytaj też: TAK się kończy ZAŻYWANIE NARKOTYKÓW w ciąży! (WSTRZĄSAJĄCE zdjęcia dziecka!)

Źródło: WP

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze