KAYAH też była na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki. Musiała zrobić aż dwa testy!

W pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki uczestniczyły setki żałobników.

Na pogrzebie, poza rodziną zmarłej, uczestniczyło wielu znajomych, ale też artystów, ludzi kultury i zwykłych ciekawskich. Zmarłą pożegnał Jan Karpiel-Bułecka, Sebastian Karpiel-Bułecka, Stanisław Karpiel-Bułecka, Szczepan Karpiel-Bułecka, Paulina Krupińska i Kayah. Niestety wśród żałobników była też osoba u której później stwierdzono zarażenie koronawirusem.

 

W związku z tym Sanepid poszukiwał osób, które uczestniczyły w ostatnim pożegnaniu Zofii Karpiel-Bułecki, aby poddały się odpowiednim procedurom.

 

Sama Kayah do tej pory nie komentowała tej sprawy. Dziś jednak zamieściła wpis. Najpierw pisze o udziale w głosowaniu:

 

Moi Kochani, mam nadzieję że tak jak ja już zagłosowaliście, a jeśli jeszcze nie, to macie to na pewno w dzisiejszych planach. Ja właśnie zrealizowałam swój obowiązek i przywilej obywatelski. (…)

Głos oddany bezpiecznie. Ściskam Was mocno i oczywiście jeszcze raz przypominam, że każdy jeden głos jest bardzo ważny 🇵🇱❤️😘

 

Przy okazji wokalistka poinformowała też, że zrobiła nie jeden, a dwa testy na koronawirusa, by mieć pewność co do wyników:

 

Od razu pragnę poinformować wszystkich, którzy martwili się o mnie, po doniesieniach, że na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki, na którym byłam obecna, była także osoba zakażona koronawirusem. Uspakajam Was Kochani, przebadałam się w dwóch laboratoriach. Obydwa wyniki ujemne, więc wszystko ok. Dziękuję Wam za troskę ❤️.

 

Tak więc o zdrowie Kayah możemy być spokojni.

 

Polecamy: Kamil Durczok po wyjściu ze szpitala. TEGO się nie spodziewał!

 

 

https://www.instagram.com/p/CCigUf2nKbS/?igshid=bycnn8ss167j

 

fot. https://www.instagram.com/kayah_official/

Komentarze

Komentarze