Klaudia Halejcio zapomniała o ważnej sprawie swojej córki! „To jest serio dramat”

Klaudia Halejcio (33 l.) ze swoim partnerem Oskarem Wojciechowskim ma córkę Nel.

Dziewczynka urodziła się w 2021 roku i do tej pory w opiece nad dzieckiem, aktorce pomagała jej mama. Teraz Klaudia Halejcio chciała zapisać córkę do przedszkola. Wynikł jednak poważny problem!

 

https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/?hl=pl

 

Otóż Halejcio chciała zapisać córkę do prywatnego przedszkola znajdującego się w pobliżu jej luksusowej willi. Najprawdopodobniej jednak na pomysł posłania dziecka do przedszkola wpadła dopiero jesienią, gdy miejsca już były zajęte.

 

Próbowałam, ale nie dostałyśmy się, i to do prywatnego. Pytałam o rekrutację na przyszły rok i wszystkie przedszkola, które są wokół nas, skończyły tę rekrutację.

 

Aktorka nie mogła uwierzyć, że nie ma już miejsc w przedszkolach!

 

Ja nie wiedziałam, czy jestem w szoku, że nie ma tych miejsc, czy dlatego, że naprawdę na pewno wszyscy wiedzą, że to się robi wcześniej. Ja jestem zawsze lekko nieogarnięta, w takim sensie, że życie płynie inaczej, a mi się wydaje, że ‘jak to może nie być miejsc?’. Byłam w szoku, więc napisałam maila, że jeśli by takie miejsce się pojawiło, to będzie nam bardzo miło i że miejsce jest fantastyczne i że czekamy na informację. Ale to jest serio dramat.

– przyznała w rozmowie z Pomponikiem*

 

Tymczasem większość przedszkoli nabór na nowy rok szkolny prowadzi wiosną. Tym samym próba zapisania dziecka jesienią do przedszkola, faktycznie może zakończyć się niepowodzeniem.

 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła kroki prawne. Chodzi o Vincenta!

 

*cyt. pomponik

Komentarze

Komentarze