Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła kroki prawne. Chodzi o Vincenta!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska raczej nie komentuje konfliktu jej syna z Joanną Opozdą. Jednak sami małżonkowie nie dają o sobie zapomnieć.

Rozstali się w lutym 2022 r. tuż przed narodzinami Vincenta,. Tym samym chłopiec od urodzenia mieszka tylko z mamą. Według relacji Joanny Opozdy, Antek Królikowski nie zabiega o spotkania z synem, a ostatni raz widział chłopca niemal rok temu.

W ostatnich tygodniach jednak głośno było o sprawie niepłacenia alimentów przez aktora na rzecz syna. Aktorka zarzuciła też Królikowskiemu, że ukrywa swoje dochody, co nazwała „wstrętnym i obrzydliwym” zachowaniem [czytaj tutaj].

 

Tymczasem Małgorzata Ostrowska-Królikowska do sądu złożyła wniosek dotyczący samego Vincenta. Co napisała w swoim wniosku?

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/; https://www.instagram.com/malgorzata_ok/?hl=pl

 

Według informacji serwisu Show News, mama Antka Królikowskiego czyli babcia Vincenta, złożyła do sądu wniosek o zabezpieczenie kontaktów z wnukiem.

 

Gosia nie widuje Vincenta tak często, jakby chciała. Puściła w niepamięć sytuację z odwołanym w ostatniej chwili chrztem wnuka. Owszem, w styczniu Joanna złożyła jej wizytę z okazji Dnia Babci, ale kilka tygodni później sytuacja się zmieniła. Nie wdając się w szczegóły, chodzi o urodziny, które Vincent obchodził w lutym, ale nie dane było jej ich świętować wraz w wnukiem… Tuż po tym zdecydowała się podjąć kroki prawne

– podaje informator serwisu.

 

Wniosek o zabezpieczenie kontaktów to nic innego jak wniosek o ustalenie konkretnych spotkań z dzieckiem, jaki złożyć mogą jego krewni – w tym dziadkowie.

Jeśli Ostrowska-Królikowska faktycznie złożyła taki wniosek do sądu, to można się domyślać, że nie udało jej się dojść do porozumienia z Joanną Opozdą i bezpośrednio ustalić spotkań z wnukiem.

 

Edyta Górniak na koncercie wystąpiła z synem. Komentarze są JEDNOZNACZNE! [VIDEO]

 

Komentarze

Komentarze