Koniec Z NADWAGĄ! Dzięki tym wskazówkom schudniesz BEZ EFEKTU JOJO

Masz problem z nadwagą? Być może twoim problem jest brak motywacji do ćwiczeń, lub nieodpowiednie podejście do tematu odchudzania. Dzięki tym wskazówkom schudniesz BEZ EFEKTU JOJO.

ZNAJDŹ KOGOŚ, KTO BĘDZIE ĆWICZYŁ Z TOBĄ

Znacznie łatwiej uda ci się zmotywować do działania, kiedy znajdziesz towarzysza wspólnych sportowych przedsięwzięć i planów. Może być to np. mąż lub przyjaciółka. Będziecie wspólnie przypominać sobie o postanowieniach, motywować się, uprawiać razem sport.Razem raźniej – to prawda stara jak świat.

WYBIERZ KRÓTKI, INTENSYWNY TRENING

Zdecyduj się na jeden krótki, ale wyczerpujący trening. Musisz wiedzieć, że trening o wysokiej intensywności np. HIIT, pozwala znacznie szybciej spalić zbędne kilogramy w porównaniu z długimi biegami o niskiej intensywności.

NIE BĄDŹ LENIWY 

Jedź metrem lub rowerem do pracy lub szkoły zamiast decydować się na jazdę samochodem. Jeśli jest to możliwe, zaparkuj kilka ulic dalej od budynku biurowego, aby zmusić się do dwóch 15-minutowych spacerów każdego dnia. Kiedy idziesz do sklepu spożywczego, zaparkuj na końcu parkingu, zamiast wybierać miejsce usytuowane naprzeciwko drzwi sklepowych.

DIETA, DIETA, DIETA

Bez względu na to, co mówią ci znajomi- musisz wiedzieć, że szczupła sylwetka to często wynik odpowiedniej diety. Są osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą wykonywać ćwiczeń, starają się jednak trzymać swoje ciało w ryzach dzięki zbilansowanej diecie.

Źródło zdjęcia: Pixabay

Zobacz też: Lubisz PESTKI DYNI? Nie uwierzysz, ile mają właściwości zdrowotnych!

Komentarze

Komentarze