Tak KORONAWIRUS WYKAŃCZA młodych! OSTRY BÓL nie do opisania

Lekarze biją na alarm. Okazuje się, że koronawirus może być bardzo niebezpieczny dla osób młodych. Skutkiem zakażenia może być zgon wywołany przez udar mózgu.

Zgodnie z tym, co mówią lekarze, w grupie ryzyka są osoby młode, poniżej 30. roku życia. To właśnie u nich koronawirus może doprowadzić do wystąpienia udaru mózgu (u niektórych COVID-19 powoduje krzepnięcie krwi w tętnicach), a co za tym idzie – śmierci.

Zobacz: Powszechny NAŁÓG CHRONI PRZED COVID-19! Badacze W SZOKU

Lekarze ostrzegają, że udar mózgu może dotyczyć nawet osób młodych zdrowych, niekoniecznie muszą one cierpieć na choroby współistniejące albo mieć upośledzony układ odpornościowy.

Skąd takie wnioski? Ze Stanów Zjednoczonych. To tam lekarze odnotowali kilka przypadków udaru mózgu po koronawirusie u osób młodych. Co ważne, przebieg zakażenia nie był u nich ostry i ciężki.

Dlatego lekarze biją na alarm! Zalecają osobom młodym, które zauważą u siebie nietypowe objawy, by jak najszybciej zgłaszały się do szpitala albo dzwoniły po pogotowie. Rezygnacja z pomocy może skutkować zgonem na skutek zakażenia koronawirusem bez świadomości zarażenia się.

Zatem obserwujmy swoje organizmy i reagujmy w razie potrzeby! Nie bagatelizujmy żadnych nietypowych objawów.

Zobacz też: Znaleźli NOWE ŹRÓDŁO ZAKAŻENIA COVID-19! Śmierdząca sprawa

Źródło: o2
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze