Królikowski pokazał zdjęcie! Fani w szoku

Jan Królikowski jest jednym z braci Królikowskich. Chłopak wrzucił właśnie do sieci zdjęcie z dzieciństwa, które wprawiło w niemałe osłupienie wszystkich fanów aktorskiej rodzinki. Widzimy na nim, jak…

Urodziny Antka

Starszy z braci Królikowskich – Antek – skończył w poniedziałek 31 lat. Z tej okazji aktor wyprawił domówkę, na której była obecna m.in. jego dziewczyna Kasia i bliski przyjaciel Alan Andersz. Na imprezie nie zabrakło również młodszego brata Antka – Jana. Chłopak wywołał niemałe zamieszanie, ponieważ…

Czytaj też: Smutne informacje nt. Pawła Królikowskiego. „Nie obronił się…”

zdjęcie
Instagram

Pamiątkowa fotografia

W sieci ukazało się zdjęcie, które dosłownie rozczuliło wszystkich fanów Antka. Jan wstawił do internetu fotkę, na której widzimy go w towarzystwie starszego brata i mamy – Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Zdjęcie pochodzi z wczesnych lat dzieciństwa.

„Antek, możesz sobie udawać bedboja, ale ja i tak wiem, że w środku jesteś nadal tym kochanym, uśmiechniętym dzieciakiem. Sto lat, młodszy o tydzień starszy bracie. Buziaki” – napisał Jan Królikowski na Instagramie.

zdjęcie
Instagram

Pod pamiątkową fotografią pojawiło się wiele komentarzy od fanów a także przyjaciół Antka.

„Wszystkiegooo co najlepsze @antek.krolikowski! Dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, szczęścia, pomyślności. Samych sukcesów, uśmiechu na twarzy. No i oczywiście 200 lat!!!!!”.

„Nawet jesteście do siebie podobni!”.

„Ten bobo, którego trzyma @malgorzata_ok wygląda jak Józio”.

Przypomnijmy, że 28-latek sam został niedawno tatą. 19 września w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, dziewczyna Jana – aktorka „M jak miłość” Joanna Jarmołowicz, urodziła synka – Józefa.

Też jesteście pod wrażeniem rodzinnej fotki Królikowskich?

Czytaj też: TAKI tort urodzinowy dostał Antek Królikowski. Wielu nie może uwierzyć w to, co widzi

zdjęcie
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze