Krzysztof Rutkowski miał 6 milionów złotych DŁUGU! Jak udało mu się go spłacić?

Krzysztof Rutkowski to słynny, acz kontrowersyjny detektyw.

Urodził się w 1960 r. i najpierw służył w Milicji Obywatelskiej. Następnie Krzysztof Rutkowski założył własne biuro detektywistyczne, był także przedsiębiorcą i posłem na Sejm.

Od 2005 roku miał serię niepowodzeń związanych z przekroczeniem uprawnień czy też naruszeniem dóbr osobistych, bezprawne zatrzymanie itp.

 

W 2012 roku detektyw związał się z Mają Plich, a w 2019 roku para wzięła ślub. Mówi się, że przyjęcie weselne kosztowało milion złotych!

Także obserwując ich życie prezentowane w social mediach wydaje się, że żyją na wysokim poziomie. Pokazują się w drogich samochodach czy luksusowych pomieszczeniach.

 

Tymczasem jeszcze kilka lat temu Rutkowski miał aż 6 milionów długu! Kwota wydaje się być kolosalna i wręcz niemożliwa do spłacenia. Tymczasem detektywowi udało się wyjść na prostą i to właśnie dzięki pomocy Mai. Jak powiedziała w rozmowie z serwisem Pomponik:

 

W wieku 19 lat miałam swoją firmę i obsługiwałam duże korporacje. Zawsze byłam niezależna. Jak poznałam Krzysztofa, to miałam swoją ziemię, samochód. On miał wtedy sześć milionów długu. Jednak spokojnie to spłaciliśmy i jakby sami sobie… ciężko mi o tym mówić…

 

 

Jak widać,  jest możliwe wyjście nawet z najgorszych tarapatów!

 

Zobacz też: 16-letnia gwiazda Tik Toka nie żyje! Zmarła na skutek…

 

 

fot. https://www.instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

cyt. pomponik

Komentarze

Komentarze