Lara Gessler smutno o swojej córce: „scena, której nigdy nie zobaczę”

Lara Gessler (34 l.) jest nie tylko restauratorką, ale i szczęśliwą żoną i mamą. Z małżeństwa z Piotrem Gesslerem ma dwójkę dzieci: w październiku 2020 roku urodziła się Nena, a we wrześniu 2022 r. – Bernard.

Mimo szczęścia rodzinnego i zawodowego, Lara Gessler zamieściła bardzo smutny wpis. Dotyczy on jej córeczki – Neny Gessler Szeląg.

 

https://www.instagram.com/lara_gessler/

 

34-latka zamieściła swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jest na nim z tatą Piotrem Gessler (1958-2021), który zmarł w sierpniu 2021 roku. Lara była z nim bardzo związana, bo po rozstaniu jej rodziców, mieszkała właśnie z tatą. Na drugim zdjęciu widać biegnącą Nenę.

 

https://www.instagram.com/lara_gessler/

 

Łącząc te dwie fotografie Lara Gessler podzieliła się smutną refleksją. Wcześniej też napisała, że dzisiejszy dzień jest dla niej trudny, bo przypadają urodziny jej zmarłego taty:

 

Od kilku dni przewija mi się w głowie scena, której nigdy nie zobaczę.
Obraz Neny, z jej rozczochranym włoskami i wyciągniętym językiem, wołające „Dziadziusiu! Dziadziusiu!” I mojego Taty, który już przykucnął i czeka na nią z otwartymi ramionami, by po chwili ją przytulić i pocałować.
Tego nigdy nie zobaczę, choć widzę to setki razy ♥️
Kończyłby dziś 65 lat.

 

Wiele osób podzieliło się podobnymi wspomnieniami dotyczącymi osób, które już odeszły. Pisano też, że na szczęście Lara może córeczce opowiedzieć o dziadku i podzielić się wspomnieniami o nim.

 

>>>Syn Alicji Bachledy-Curuś ma już 13 lat! Do kogo podobny jest Henry Farrell?

 

https://www.instagram.com/lara_gessler/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Komentarze

Komentarze