Syn Alicji Bachledy-Curuś ma już 13 lat! Do kogo podobny jest Henry Farrell?

Henry Tadeusz Farrell to syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella. Chłopiec urodził się 7 października 2009 roku, więc ma już 13 lat.

Alicja Bachleda-Curuś (39 l.) i Colin Farrell poznali się na planie filmu „Ondine” z 2009 roku. Irlandzki aktor uznawany jest za amanta i miał już za sobą wiele krótkotrwałych związków. Podobnie było i z piękną Polką, bo parę tworzyli zaledwie przez dwa lata. Owocem tej znajomości jest właśnie Henry Farrell.

 

https://www.instagram.com/alicjabc/

 

W nielicznych wywiadach, jakich udzielała, Bachleda-Curuś twierdziła, że z Colinem udało jej się rozstać w przyjaźni. Opowiadała także, że Henry zaakceptował życie na dwa domy i że ma dobrą relację z tatą.

 

Do tej pory obydwoje rodzice chłopca starali się go nie pokazywać w social mediach na na publicznych eventach. Tym razem jednak zadecydowali, że 13-latek pojawi się z tatą na gali Oscarów.

 

Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak obecnie wygląda syn pary aktorów. Trudno jednak doszukiwać się podobieństwa do Alicji. Bo choć Henry Farrell z pewnością wziął po trosze od każdego z rodziców, to jednak bardziej przypomina swojego tatę niż mamę.

 

Poniżej prezentujemy zdjęcia z Oscarów, na których Colin pozuje z Henrym oraz jeden z wywiadów.

 

>>>Gratka dla fanów bajek Disneya! Koncert Księżniczek Disneya w Polsce!

 

 

 

https://www.instagram.com/colinfarrellupdates/

 

https://www.instagram.com/colinfarrellupdates/

 

https://www.instagram.com/colinfarrellupdates/

Komentarze

Komentarze