Przez TRZY LATA piła herbatki ODCHUDZAJĄCE. Oto co się stało z jej ciałem

Dziewczyna z Filipin marzyła o tym, by mieć szczupłą sylwetkę. Stosowała zdrową dietę i regularnie ćwiczyła. Poza tym piła herbatki na odchudzanie. Niestety te napoje miały negatywny wpływ na jej zdrowie. Oto co się stało.

Herbaty na odchudzanie
Picie herbaty odchudzających w nadmiarze szkodzi. Stosując je, powinniśmy być pod kontrolą lekarza. Warto też mieć na uwadze leki, które przyjmujemy. W przeciwnym wypadku ich spożywanie może zniszczyć organizm.

Przyjaciółka Sheili Turalby regularnie przez 3 lata piła herbatki odchudzające. Były to produkty marki BioFit i Biguerlai Tea. Dziewczyna dziennie przyjmowała 3 filiżanki tych płynów. Prawdopodobnie się od nich uzależniła.

Odstawienie
Kiedy
postanowiła je odstawić, nagle dziewczyna zaczęła skarżyć się na problemy ze zdrowiem. Pojawiły się silne bóle brzucha. Były tak dotkliwe, że nie mogła wstać z łóżka.

Poszła do lekarza. Kiedy specjalista ją zbadał, był w szoku. Okazuje się, że dziewczyna trafiła pod opiekę medyczną w ostatniej chwili. Gdyby tego nie zrobiła, mogłaby umrzeć.

Z powodu problemów z wypróżnianiem praca jelit była zaburzona. Zalegający kał spowodował stan zapalny organizmu. Efektem mógł być rak okrężnicy.

herbaty odchudzające, herbaty na odchudzanie, jak schudnąć

Apel
Sheila Tralby, która podzieliła się historią przyjaciółki na Facebooku, ostrzega przed piciem herbat odchudzających. Zaleca kontrolować ich ilość, a także racjonalnie się odżywiać.

herbaty odchudzające, herbaty na odchudzanie, jak schudnąć
Inaczej może się to bardzo źle skończyć – napisała.

Zobacz też: Odchudzając się w ten sposób, nabawisz się NIEDOBORÓW. Eksperci wybrali NAJGORSZĄ DIETĘ 2018

Źródło: thenewsjournalph.com
Źródło zdjęć: thenewsjournalph.com

Komentarze

Komentarze