Maja Hyży chwali się synem. Fanki dostrzegły POWAŻNY problem!

Maja Hyży to piosenkarka i celebrytka, a także mama czwórki dzieci. Z małżeństwa z Grzegorzem Hyży (rozwód w 2013 r.) ma synów-bliźniaków: Wiktora i Alexandra (ur. 2012), a ze związku z Konradem Kozakiem dwie córki: Antoninę (ur. 2020) i Zofię (ur. 2022).

Pomimo czterech porodów i – zapewne – licznych obowiązków, Maja Hyży jest bardzo atrakcyjną i zadbaną kobietą. Tym bardziej jej fanki zdziwiło to, co zobaczyły na zdjęciu z synem.

 

https://www.instagram.com/majahyzy/

 

Jeszcze do niedawna Maja nie pokazywała twarzy chłopców. Jeśli synowie pojawiali się na jej instagramie, to zwykle od tyłu lub z profilu tak, by nie było widać ich twarzy.

Ostatnio jednak się to zmieniło i Hyży zdecydowała się ujawnić wizerunek Wiktora i Alexandra. Pod jednym ze zdjęć napisała:

 

Czasami, gdy potrzebuję cudu, patrzę w oczy mojego syna i zdaję sobie sprawę, że już go stworzyłam🥹
Podobny do mnie ?? 😋

 

W odpowiedzi internautki pisały, że chłopiec jest bardzo podobny do mamy. Jednak wielu osobom w oczy rzucił się problem zdrowotny nastolatka, a mianowicie krzywy zgryz!

 

Ortodonta wzywa 😍

 

Maja na pewno wie o tym , być może jeszcze nie pozwala na to wiek chłopców 😉

 

chodzi o zęby? Może tak być, albo np jak u nas. Syn ma 14 lat i nadal nie możemy założyć mu aparatu stałego bo ma jeszcze parę mleczaków 😆😆

– komentowano.

 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła kroki prawne. Chodzi o Vincenta!

 

Maja nie odpowiedziała na te uwagi, a część komentarzy tego typu została usunięta. Faktem jest jednak, że Wiktor i Alexander, prędzej czy później będą musieli nosić aparaty na zęby.

Pamiętajmy bowiem, że w dłuższej perspektywie, krzywy zgryz oddziałuje na cały układ kostno stawowy. Może też utrudniać żucie i powodować problemy gastryczne, a także problemy z oddychaniem.

 

https://www.instagram.com/majahyzy/

 

https://www.instagram.com/majahyzy/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Komentarze

Komentarze