Małgorzata Kożuchowska padła ofiarą oszustów. Przestrzega przed…!

Małgorzata Kożuchowska za pośrednictwem instagrama poinformowała o tym, że padła ofiarą oszustów.

Jak pisze Małgorzata Kożuchowska jej wizerunek został wykorzystany do promowania różnych produktów. I wygląda na to, że polski wymiar sprawiedliwości jest bezsilny wobec firm, które wręcz masowo wykorzystują wizerunek gwiazd czy celebrytów. Warto tu wspomnieć choćby Lewandowskich (zobacz tutaj). Później wiele innych znanych osób informowała o tego typu oszustwach, teraz przyszedł czas na Małgorzatę Kożuchowską. Jak pisze aktorka:

 

Mój wizerunek jest bezprawnie wykorzystywany do promocji różnorodnych preparatów, rzekomo uzdrawiających. Oszuści fabrykują wywiady ze znanymi osobami, w tym ze mną, aby zwiększyć sprzedaż produktów pochodzących z niewiadomego źródła…

 

Gwiazda przestrzega przed kupowaniem produktów rzekomo przez nią firmowanych:

 

Kochani, nie dajcie się nabrać! Wszelkie preparaty medyczne przyjmujcie tylko według zaleceń lekarza oraz kupujcie je w aptekach. Dbajmy o swoje zdrowie i bądźmy czujni na Internetowych oszustów!

 

Warto tu dodać, że tego typu reklamy prawdopodobnie tworzone są przez obcokrajowców. Łatwo je poznać po tym, że bardzo często pisane są niepoprawną polszczyzną. Nie dajmy się więc na nie nabrać!

 

https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/?hl=pl

Komentarze

Komentarze