MAŁGOSIA SOCHA wzięła udział w Healthy Weekend! Zobacz, ile kosztuje obóz sportowy U LEWANDOWSKIEJ

Małgorzata Socha to znana i lubiana aktorka. Popularność przyniosła jej rola Violetty Kubasińskiej w produkcji BrzydUla. Wystąpiła również w serialu Przyjaciółki. Aktorka chętnie publikuje zdjęcia i relacje na Instagramie.

W ostatnim czasie Małgosia chętnie relacjonowała fanom swój pobyt na obozie sportowym, który był prowadzony przez Annę Lewandowską oraz jej team trenerski. Anna Lewandowska od kilku lat organizuje w Starej Wsi obozy o nazwie Camp by Ann. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego przygotowała specjalny Healthy Weekend w Zakopanem, dla wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy wyjazd. Małgorzata Socha była zachwycona treningami oraz aktywnym wypoczynkiem, którego doświadczyła.

 

„Ile to się trzeba naskakać, żeby spalić choćby czekoladę 😰 Nigdy więcej batonika!!! Obiecuję” – napisała w komentarzu do zdjęcia Małgosia Socha.

Większość fanek aktorki pochwaliło jej upór i chęć zadbania o swoje ciało. Wśród komentujących znalazły się również osoby, które wytknęły Lewandowskiej wygórowane ceny obozów sportowych.

„No powiedzmy sobie szczerze nie każdy może sobie pozwolić na takie treningi, kwestia indywidualna”, „Gdzie te panie które zarabiają najniższą krajową a mimo wszystko chcą być aktywne?Dla nich już nie ma szans na treningi”, „Dlaczego na obozach Lewandowskiej są same celebrytki? Aktorki, piosenkarki, wagsy (wags- z ang. partnerki piłkarzy)…. chyba tylko je na to stać, niewiarygodne, niemotywujące, a przecież na tym się filozofia tych trenerek powinna opierać” – pisały zniesmaczone Internautki.

Ile kosztuje obóz Anny Lewandowskiej?

Wyjazd na który wybrała się Małgosia Socha kosztował 2500 złotych!!!

Cena zawierała:

• zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

• wyżywienie – 3 posiłki dziennie wg przepisów Anny Lewandowskiej

• treningi – 3 treningi dziennie

• wstęp do centrum Wellness do strefy Aqua (wstęp do strefy relaksu dodatkowo płatny)

• ubezpieczenie NNW

• upominki polecane przez Annę Lewandowską

CAMP BY ANN – ZIMA 2019, który był organizowany w terminie 26.01.2019 – 02.02.2019 kosztował natomiast 3300 złotych.

Czy według was ta cena jest wysoka? Jeśli tak, ile waszym zdaniem powinien kosztować taki wyjazd? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Zobacz też: MAŁGORZATA SOCHA pokazała się NA INSTAGRAMIE BEZ… Co na to JEJ FANI?

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze