Martyniuk opowiedział o swoim ROMANSIE! Miał AŻ DWIE na raz!

Zenon Martyniuk od lat jest wierny swojej żonie Danucie. Gwiazdor disco polo był jednak kiedyś prawdziwym lowelasem. Był czas, że spotykał się aż z dwiema kobietami jednocześnie!

Kulisy podwójnego romansu

W jednym z ostatnich wywiadów Zenon opowiedział co nieco o kulisach swojego podwójnego romansu. Zanim gwiazdor poślubił wybrankę swojego serca, czyli Danutę, spotykał się z dwiema kobietami NA RAZ! Zenek niepozytywnie zaskoczył swoją wypowiedzią wielu swoich fanów. Nikt się nie spodziewał, że gwiazdor disco polo może skrywać tak okropną tajemnicę…

Czytaj też: Żona Zenka wydaje FORTUNĘ na zakupy! Jakie są jej ulubione marki? 

Nie mógł się opędzić od kobiet

Zanim Zenek poślubił Danutę, miał ogromne powodzenie u kobiet, które wprost do niego lgnęły. Nikt jednak nie przypuszczał, że Zenon może wykorzystać ten fakt do tego stopnia, że będzie się spotykać z dwiema kobietami JEDNOCZEŚNIE! Jedną z nich była właśnie Danusia…

Tak, równolegle spotykałem się z Asią i z Danką. Miałem dylemat, bo podobały mi się obie, a nie wiedziałem, którą wybrać. Pewnego wieczoru umówiłem się z nimi w restauracji Hajduczek w Bielsku. I zdecydowałem się jednak na Dankę. Asia była bardzo zawiedziona i na dobre zniknęła z mojego życia” – zdradził Zenon Martyniuk.

Wiedziała, że musi się pospieszyć

Danuta widziała, że jej chłopak wprost nie może się opędzić od kobiet, więc postanowiła działać. Rozkochała w sobie Zenka do tego stopnia, że w 1989 roku para wzięła ślub.

Zenon po dziś dzień koncertuje po całej Polsce i otacza się młodymi i pięknymi kobietami. Co na to Danusia? Czy nie jest o niego zazdrosna?

„Przez tyle lat zdążyłam się przyzwyczaić, że wokół Zenka przebywa mnóstwo pięknych dziewczyn. Nieraz ktoś sugerował, że powinnam być czujna, jednak darzę męża zaufaniem i zapewniam, że nigdy nie dał mi powodów do zazdrości” – powiedziała Danuta Martyniuk.

Czytaj też: Danuta Martyniuk to ikona mody? Zobacz jak zmieniła się na przestrzeni lat

Źródło: Pikio.pl

Zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze