Dziecko i Figura

Główna

Matka chciała SPALIĆ GO żywcem! 13-miesięczny chłopiec WALCZY O ŻYCIE w szpitalu!

spalić

Tragedia w USA. 13-miesięczny chłopiec walczy o życie po tym, jak jego własna matka próbowała spalić go żywcem w aucie.

Uratowany w ostatniej chwili

Mały Kairon Bramsen z Columbia w Południowej Karolinie walczy o życie po tym, jak dosłownie w ostatniej chwili został wyciągnięty z płonącego auta. Samochód celowo podpaliła jego matka, która najwidoczniej chciała go zabić.

Dziecko siedziało na tylnym siedzeniu a auto stanęło w ogniu. Chłopiec ma poparzone 20% ciała. Matka także została ranna. Kairon przebywa obecnie w szpitalu, gdzie przechodzi intensywne leczenie.

23-letnia Caylin Watson trafiła do aresztu, gdzie będzie oczekiwała na rozprawę. Mimo iż kobieta nie przyznała się do winy, policjanci nie mają złudzeń, że celowo podpaliła auto, żeby zabić swojego syna. Śledczy nie zdradzają jednak szczegółów ani motywu zbrodni. Matce postawiono zarzut próby zabójstwa i podpalenia.

Czytaj też: Lekarz nakłaniał ją do ABORCJI! Zobaczcie, JAK WYGLĄDAŁO po porodzie jej dziecko! (Zdjęcia!)

spalić

IG

Co na to ojciec chłopca?

Mężczyzna nie ukrywa, że jest w szoku. Przyznał, że nigdy w życiu by nie pomyślał, że w jego najbliższej rodzinie dojdzie do tak okrutnej tragedii. Steven Bramsen poinformował, że prowadzona jest zbiórka na leczenie chłopca. Jak donosi „Fakt”, Kairon będzie potrzebował przeszczepów skóry, a jego rodzina nie posiada ubezpieczenia.

Czytaj też: DRAMAT w Chinach! Próbowała ZJEŚĆ po porodzie własne dziecko! (STRASZNE zdjęcia!)

spalić

IG

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Pixabay, Instagram


  
Wyżej