Meghan Markle idzie na wojnę z OJCEM! To może być dla niej…

Meghan Markle nie widziała swojego ojca od lat. Już wkrótce zobaczy go jednak na własne oczy – podczas rozprawy w sądzie! To może być dla niej najtrudniejszy czas w życiu…

Będzie przeciwko niej zeznawać!

Thomas Markle spotka się ze swoją córką w sądzie, w którym ma złożyć zeznania w sprawie dotyczącej procesu księżnej z gazetą, która ujawniła treść SMS-ów jej i jej ojca. Mężczyzna ma być kluczowym świadkiem w tej sprawie i będzie zeznawać przeciwko swojej rodzonej córce!

Czego dokładnie będzie dotyczyła ta rozprawa?

Meghan i Harry podali jakiś czas temu do sądu dwa popularne na Wyspach Brytyjskich brukowce – „The Sun” oraz „Daily Mirror”, zarzucając im hakowanie telefonów, co zapoczątkowało ich wojnę z brytyjską prasą. Niestety, przy okazji wyszło też na jaw, że część materiałów, które trafiły do wspomnianych tabloidów, została wysłana przez ojca Meghan, który przekazał prasie wiele prywatnych szczegółów z życia księżnej.

Mężczyzna prawdopodobnie wystąpi w sądzie przeciwko własnej córce. 75-latek  ma być w sprawie kluczowym świadkiem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, Thomas miał wysłać do gazet treści SMS-ów, jakie otrzymał od córki przed jej ślubem.

Czytaj też: Księżna Meghan i książę Harry są ZAŁAMANI! Wydali oficjalne oświadczenie…

wojnę
Instagram

Trudna decyzja Sussexów

To nie jedyna sprawa o której rozpisują się właśnie światowe media. Przypomnijmy, że Sussexowie poinformowali niedawno w mediach społecznościowych, że… odsuwają się od rodziny królewskiej i zamierzają dzielić życie między Wielką Brytanię i Amerykę Północną. Ale to nie wszystko! Para zapowiedziała też, że zamierza starać się o niezależność finansową.

Po ogłoszeniu tej decyzji na Meghan Markle spadła ogromna fala krytyki. Wiele osób zarzuciło jej egoizm i stwierdziło, że doprowadziła do poróżnienia księcia Harry’ego z całą rodziną królewską…

Czytaj też: Księżna Meghan i książę Harry podjęli SZOKUJĄCĄ decyzję! To KONIEC…

wojnę
Instagram

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze