Miała urodzić POTWORA, lekarz POLECAŁ ABORCJĘ. Tak wygląda jej dziecko

Veronika Semchenko, będąc w drugiej ciąży, nie spodziewała się, że będzie przechodzić traumę. Dowiedziała się, że jej nienarodzone dziecko jest chore. Kobieta żyła w strachu.

Lekarze w rosyjskiej klinice stwierdzili, że dziecko ma rzadką chorobę. Nakłaniali kobietę do poddania się zabiegowi aborcji. Stwierdzili, że… najlepiej będzie, jeśli wcale się nie urodzi! Powiedzieli jej: Urodzi pani potwora.

Veronika się na to nie zgodziła, mimo że bardzo się bała. Straciła też zaufanie do lekarzy, na których wsparcie liczyła w trudnym okresie.

Kiedy Erofey przyszedł na świat, lekarze zaproponowali, by kobieta oddała dziecko. Stwierdzili, że… zrujnuje jej i rodzinie życie. Veronika zabrała chłopca do domu.

Erofey ma zespół Downa. Kobieta kocha go nad życie. Ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Odkąd urodził się nasz syn, było tak wiele ciekawych, cudownych chwil w naszym życiu… Było tak wiele znaków, że powinien tu być i powinien żyć. Nasz syn – długo oczekiwane dziecko, które było planowane! – napisała.

Ludzie często pytają, czy wiedzieliśmy o tym przed porodem, że nasz synek będzie mieć zespół Downa. Tak, wiedzieliśmy! – przyznała.

Nasz syn jest darem. Ma coś, czego my nie mamy i jest to rodzaj wewnętrznej siły – dodaje Veronika.

Kobieta skwitowała też złe wróżby lekarzy: Niektórzy ludzie, których znamy, martwili się o to, jak sobie poradzimy z dzieckiem z taką diagnozą. Ale gdy tylko go spotkali, zmienili zdanie.

Zostaliśmy „ostrzeżeni”, że „specjalne” dziecko zajmie cały nasz czas, energię i pieniądze. Muszę rozczarować te osoby, bo nic podobnego się nie stało – dodała.

zespół downa, Veronika Semchenko, dziecko z zespołem downa

Brawo Veronika!

Zobacz też: Ludzie NIE WIERZĄ, że dzieci są BLIŹNIĘTAMI. Para jedna na MILION

Źródło: popularne.pl
Źródło zdjęć: popularne.pl

Komentarze

Komentarze