Monika Mrozowska POTWIERDZIŁA radosną nowinę! Zostanie…

Monika Mrozowska zostanie już wkrótce po raz czwarty mamą. Gwiazda „Rodziny zastępczej” jest w ciąży, co potwierdziła właśnie na swoim Instagramie!

Kim jest Monika Mrozowska?

Monika Mrozowska urodziła się 14 maja 1980 roku w Warszawie. W dzieciństwie przez siedem lat śpiewała w zespole dziecięcym Fasolki. Ukończyła studium ceramiki oraz studia pedagogiczne. Największą sławę przyniosła jej gra w popularnych serialach, takich jak: „Rodzina zastępcza”, „Hotel 52” czy „Przyjaciółki”.

Mrozowska
IG

Ma trójkę dzieci

W latach 2003–2012 Monika Mrozowska była związana z Maciejem Szaciłłą z którym ma dwie córki: Karolinę (ur. w lipcu 2003) i Jagodę (ur. 14 maja 2010). Później aktorka związała się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, z którym ma syna Józefa. Para rozstała się w grudniu 2018 roku. Obecnie Monika spotyka się z tajemniczym mężczyzną o imieniu Maciej. Czyżby para spodziewała się dziecka?

Czytaj też: Monika Mrozowska opublikowała zdjęcie BEZ STANIKA! „Przepraszać nie będę!”

Mrozowska
IG

Potwierdziła czwartą ciążę

Ostatnio w mediach zaczęły się pojawiać informacje mówiące, że aktorka znów jest w ciąży. Monika potwierdziła to właśnie na swoim Instagramie publikując zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

„Jestem w ciąży. Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu” – napisała w sieci.

„Wiem, że do Micka Jaggera ciągle mi daleko 😉 Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci… ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z Tindera…” – Monika skomentowała komentarze niektórych fanów, którzy zaczęli wytykać jej ilość partnerów.

Gratulujemy!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze