Na sanki w ciąży? Burza pod postem Agnieszki Kaczorowskiej!

Agnieszka Kaczorowska jest mamą urodzonej w 2019 roku Emilki, a 18 stycznia 2021 gwiazda „Klanu” potwierdziła, że jest w drugiej ciąży.

Wtedy Agnieszka Kaczorowska napisała:

 

…jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka.🤰❤️

Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością. 😉

 

Na razie aktorka jest jeszcze bardzo szczupła, brzuszek ledwo co widać, więc zapewne są to początkowe miesiące ciąży. Mimo to, Kaczorowska z mężem i córką wybrała się na sanki. Na jednym ze zdjęć Agnieszka ciągnie sanki z Emilką. Jedna z internautek chciała wiedzieć, czy naprawdę ciężarna ciągnęła sanki, czy też zapozowała do zdjęcia?

 

Agnieszka Kaczorowska wyjaśniła, że:

 

Sanki są ultra lekkie. Fakt, że mąż ciągnął je znacznie więcej, ale nie widzę problemu, żebym i ja je ciągnęła… jeżeli kobieta w ciazy nie ma zaleceń aby leżeć to nawet wskazane jest ABY SIĘ RUSZAŁA!

 

Internautka jednak była dociekliwa:

czyli skoro mąż je ciągnął znacznie więcej to ty je wzięłaś do zdjęcia.

 

W końcu Agnieszka odpisała:

🤦‍♀️ następnym razem zaproszę Panią na spacer i postoi Pani ze stoperem licząc kto ile ciągnął sanki…jeśli to dla Pani takie ważne. Ok?

 

Jeśli chodzi o aktywność fizyczną w ciąży, to o ile tylko nie ma przeciwskazań medycznych, jest ona jak najbardziej wskazana. Warto kierować się zdrowym rozsądkiem, a w razie wątpliwości, poradzić się lekarza.

 

>>>Monika Miller robi TO od początku roku. Efekty Was zaskoczą!

 

https://www.instagram.com/agakaczor/

Komentarze

Komentarze