Najciekawsze przepowiednie na rok 2021

Co wydarzy się w roku 2021? Prorocy i wizjonerzy już dawno przekazali swoje wizje. Oto najciekawsze przepowiednie na rok 2021.

Nicolas Aujula o koronawirusie

Brytyjski jasnowidz w swoich przepowiedniach niesie pozytywną informację – sytuacja związana z pandemią koronawirusa zacznie się stabilizować, a liczba przypadków zachorowań znacznie się zmniejszy.  Niektóre obostrzenia zostaną z nami do 2022 roku, jednak według jasnowidza, już w 2021 roku uda się pokonać koronawirusa.

Nostradamus – kryzys w USA

Słynny prorok Nostradamus przepowiadał, że w roku 2021 w USA nastąpi kryzys gospodarczy. W swoich wizjach widział bankructwo i ogromne zadłużenie tego kraju. Według Nostradamusa, amerykańska gospodarka załamie się wskutek wielkiego deficytu. O przepowiedniach Nostradamusa, które się sprawdziły, przeczytasz tutaj.

Roman Dolii o Unii Europejskiej

Rosyjski ezoteryk, Roman Dolii przewidział, że w 2021 rozpadnie się Unia Europejska. Dolii przewidział także, że rozpocznie się współpraca Indii i krajów skandynawskich z Rosją.

Kenton Beshore o 2021 roku

Amerykański pastor przepowiedział, że w 2021 może dojść do apokalipsy, a rozpocznie się od inwazji istot pozaziemskich. Beshore swoje przepowiednie opierał na informacjach dotyczących niewyjaśnionych sygnałach pochodzących z kosmosu, anomaliach związanych ze Słońcem, Księżycem i gwiazdami,  a także na podstawie serii katastrof naturalnych i innych zjawisk klimatycznych.

Theodore Shoebat o apokalipsie

Theodore Shoebat, amerykański interpretator Pisma Świętego, przepowiada, że 23 marca 2021 roku rozpocznie się apokalipsa. Według jego przepowiedni, na ziemi pojawi się Antychryst, które jednak zostanie pokonany przez Mesjasza. Apokalipsa ma zakończyć się w 2024 roku.

Zobacz również: Jak realizować postanowienia noworoczne?

 

Źródło: astroweb.pl

Komentarze

Komentarze