Natalia Szroeder W ŻAŁOBIE! Zmarła jej…

Pięć dni temu Natalia Szroeder obchodziła 25. urodziny. Piosenkarka zapamięta ten dzień na zawsze, ale nie będzie on niestety kojarzył jej się radośnie…

Zmarła jej…

20 kwietnia Natalia Szroeder skończyła 25 lat. Piękna piosenkarka nawet się nie spodziewała, że zaledwie dzień później wydarzy się tak okropna tragedia. Okazuje się, że dzień po urodzinach wokalistki zmarła jej ukochana babcia Felicja.

Natalia napisała na swoim Instagramie poruszający wpis, w którym wyjaśniła, dlaczego przez kilka dni się nie odzywała. Podziękowała też fanom za liczne życzenia.

Czytaj też: Nie żyje gwiazda „Dzień Dobry TVN”. Jej słowa poruszały do łez…

zmarła
IG

„Moi Drodzy. Wybaczcie mi, że dopiero teraz. Dostałam od Was masę pięknych życzeń urodzinowych, wzruszających, ciepłych i dobrych. Dzień po moich urodzinach odeszła moja ukochana Babcia Felicyjka, świat więc troszkę się dla mnie zatrzymał i przychodzę z urodzinowym podziękowaniem lekko spóźniona” – zaczęła swój wpis Szroeder, dalej zapewniając, że pomimo smutku jej urodziny były wspaniałe.

„Dziękuje Wam za cały poprzedni rok. Obiecuję, że będę robić, co w mojej mocy, by Was nie zawieść i dawać Wam siebie muzycznie najlepiej jak umiem” – zapewniła.

Czytaj też: NIE ŻYJE gwiazdor Polsatu! Najprawdopodobniej POPEŁNIŁ…

zmarła
IG

Wsparcie od fanów

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od zmartwionych fanów Natalii.

„Wyrazy współczucia Natalko”, „Bardzo mi przykro…”, „Trzymaj się kochana”, „Wszystkiego najlepszego i nie martw się. Twojej babci jest dobrze w niebie” – pisali.

My również przyłączamy się do tych słów.

Czytaj też: Michał Baryza jest załamany. Zmarła jego…

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze