NIE ŻYJE prowadząca „Love Island”. Niestety to…

Caroline Flack była jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Wielkiej Brytanii. Niestety, kobieta nie żyje. Wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo…

Kim była Caroline Flack?

Caroline Flack to brytyjska prezenterka radiowa i telewizyjna, ale również aktorka, konferansjerka i osobowość telewizyjna. Pracowała dla wielu brytyjskich stacji telewizyjnych – m.in. ITV, Channel 4 czy BBC. Znana głównie z współprowadzenia brytyjskich edycji programów takich jak: „The Xtra Factor” (2011–2013), „The X Factor” (12. edycja) i „Love Island” (2015–2019).

Czytaj też: NIE ŻYJE finalista programu „The Voice…”! To…

nie żyje
Instagram

Popełniła samobójstwo

Niestety, 40-latka nie żyje. Jej ciało zostało znalezione w jej mieszkaniu we wschodnim Londynie. Jak donosi „The Guardian”, prawnik rodziny potwierdził, że kobieta popełniła samobójstwo.

Spotykała się z księciem Harrym

Warto dodać, że w 2009 roku, Caroline spotykała się z księciem Harrym. Była również związana z wieloma innymi znanymi mężczyznami, m.in. z młodszym o 14 lat piosenkarzem One Direction – Harrym Stylesem. Później spotykała się z Andrewem Bradym, z którym rozstała się w 2018 roku.

Oskarżenia o atak

W grudniu 2019 roku Caroline została oskarżona o atak na angielskiego tenisistę Lewisa Burtona, z którym spotykała się od kilku miesięcy. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, prezenterka miała uderzyć śpiącego Burtona lampą w głowę i zdemolować jego mieszkanie. Mimo iż Lewis nie potwierdził tego oskarżenia, kobieta miała się wkrótce stawić w sądzie.

Flack od wielu lat zmagała się z depresją…

Czytaj też: Nie żyje gwiazda „Na Wspólnej”. Miała tylko…

nie żyje
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze