NIE ŻYJE znana modelka! Wracała z pogrzebu wujka, gdy…

22 maja w Pakistanie doszło do katastrofy samolotu pasażerskiego. Jedną z osób znajdujących się na jego pokładzie była aktorka i supermodelka Zara Abid. Kobieta nie żyje.

Wracała z pogrzebu wujka w Lahore

Zara była jedną z najpiękniejszych modelek świata. Grała też w filmach – zadebiutowała w produkcji „Chaudhry” w reżyserii Azeema Sajjada. W sobotę Abid wracała samolotem z pogrzebu wujka w Lahore. Maszyna rozbiła się w Pakistanie. Dziennik „The Express Tribune” opublikował listę ofiar katastrofy lotniczej w Pakistanie. Była na niej Zara.

Czytaj też: Nie żyje znany REŻYSER! Był twórcą największych polskich produkcji…

modelka
IG

Przyczyny katastrofy

Zara była jedną z pasażerek, które zginęły na pokładzie samolotu PIA Flight 8303, który rozbił się w Karaczi w dniu 22 maja 2020 r.  Katastrofę przeżyły tylko dwie osoby. Rodzina 28-latki do samego końca miała nadzieję, że wśród nich jest Zara. Niestety, kobieta zginęła. 

 „Jest mi niedobrze. To się wydarzyło tak blisko domu. To ogromna strata dla świata mody” – stwierdziła przyjaciółka Zary – choreografka Frieha Altaf.

W samolocie znajdowało się w sumie 99 osób, z czego dwie ocalały. Maszyna runęła niedaleko lotniska w Karaczi na osiedle domów mieszkalnych. Najprawdopodobniej doszło do awarii silników.

Czytaj też: Nie żyje aktorka z popularnego serialu TVN. Zmarła…

modelka
IG
modelka
IG

Źródło:

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze