Nowa OFERTA w sklepach LIDL! Nie zgadniesz jakie PRODUKTY teraz tam KUPISZ?!

W sklepach Lidl pojawiła się grupa produktów, która dla wielu z nas może być zaskoczeniem.

Do tej pory Lidl kojarzył nam się z produktami dobrej jakości w dobrej cenie. Teraz jednak w sklepach tej sieci pojawiła się nowa kategoria produktów.

Są to na przykład przywiędłe marchewki, przejrzałe banany, wymiętoszona sałata, czy gotowe produkty, których termin przydatności dobiega końca. Brzmi apetycznie…?

Jak najbardziej TAK! Bo są to produkty, które choć może wizualnie nie są najpiękniejsze, to nadają się do spożycia! Gdyby była to ta sama marchewka, która przywiędła w naszej własnej lodówce, prawdopodobnie byśmy ją wykorzystali np. do zupy. Dlaczego więc nie kupić takiego produktu w Lidlu? Szczególnie, że przywiędłe warzywa, przejrzałe owoce czy gotowe dania sprzedawane są z bardzo dużym rabatem – 50 lub 70%! Więc nabyć je możemy za niewielką część pierwotnej wartości.

Przeczytaj także: Twoje SZCZĘŚCIE jest w… JELITACH! Co JEŚĆ, by POCZUĆ szczęście?

 

fot. dzieckoifigura.pl

 

Ta nowa oferta Lidla to działanie pod hasłem „Kupuję nie marnuję” i ma na celu ograniczenie marnowania żywności. Zamiast wyrzucać produkty, które nie są już pierwszej świeżości, sprzedaje się je w korzystnych cenach. Dzięki temu kupić możemy dobry (jeszcze) produkt ze sporym rabatem i działamy w myśl „zero waste” czyli ograniczania ilości odpadów.

Zachęcamy więc do korzystania z takiej oferty. Zakup przecenionego produktu to nie wstyd, ale może nawet nowa moda? 🙂

Komentarze

Komentarze