Nowość: CZERŃ która CZYŚCI i PIELĘGNUJE! Nasz TEST czarnego SZAMPONU z…

Czystość kojarzy nam się z bielą i pięknymi zapachami! Jednak od jakiegoś czasu w sklepach można kupić kosmetyki zmieniające to wyobrażenie.

 

Są to produkty zawierające węgiel aktywny. Substancję do tej pory stosowaną przez farmaceutów zaczęto wprowadzać do kosmetyków, w szczególności do pielęgnacji twarzy. Nic też dziwnego, ponieważ węgiel oczyszcza skórę i wyrównuje jej koloryt, powoduje zwężanie porów i ma właściwości bakteriobójcze.

 

My jednak postanowiliśmy przetestować szampon z linii kosmetyków naturalnych Sadza Soap.

 

 

Szampon z oczywistych względów jest czarny, a jego żelowa konsystencja przypomina zwykły szampon. Produkt Sadza Soap nie jest perfumowany, jednak szampon ma ciekawą naturalną woń – przypominającą zapach ziemi.

Po nałożeniu szamponu masujemy skórę głowy i włosy, jednak kosmetyk praktycznie się nie pieni. Zmywamy szampon i nie trzeba obawiać się koloru – cała czerń schodzi z głowy!

Jeśli chodzi o wygląd włosów po umyciu, to są czyste i odżywione. Jeśli jednak ktoś lubi mieć po umyciu lekkie i puszyste włosy, to z użyciem szamponu Sadza Soap tego efektu nie osiągnie. Z drugiej strony po zastosowaniu tego kosmetyku włosy nie przetłuszczają się tak szybko, jak przy innych szamponach.

Podsumowując można powiedzieć, że węglowy szampon można polecić osobom, które bardziej niż zapachy i kolory cenią sobie naturalność. Jest to też produkt dobry dla alergików, bo nie zawiera barwników czy perfum.

 

(aw)

Komentarze

Komentarze