Gwiazda Donatana zaskakuje! Ola Ciupa przyznała: „miałam płaską d**ę jako…”

Popularną fotomodelkę poznaliśmy w teledysku Cleo i Donatana My Słowianie. Od tamtego momentu systematycznie przybywa jej obserwatorów na mediach społecznościowych. Sytuacja ta spowodowana jest zapewne świetnym wyglądem prezenterki. Zupełnie nas to nie zaskakuje.

Faktem jest to, że swoją figurę Ola Ciupa zawdzięcza nie tylko genom, ale również regularnym treningom i odpowiednio dobranej indywidualnej diecie. Jakiś czas temu  fotomodelka przyznała też, że uwielbia swój wegański sposób żywienia.

Na swoim instagramowym profilu Ciupa z chęcią pokazuje swoje wysportowane i bardzo kobiece ciało. Jednak w najnowszym wpisie prezenterka wyznała że, nie zawsze tak wyglądało.

Czytaj też: Serialowy Norbert z „Na Wspólnej” zostawił dom dla… łodzi!

Ważna rola motywacji…

Od pewnego czasu coraz bardziej otwiera się przed swoimi fanami i dodaje obszerniejsze oraz bardzo refleksyjne wpisy. Ostatnio na jej Instagramie pojawił się post dotyczący jej pośladków, ćwiczeń oraz motywacji do treningów.

Hej kochani. Kiedyś miałam płaską d**ę jako nastolatka, od x lat ćwiczę i nie mam. Ale kosztuje to trochę regularnej pracy. W poniedziałek zrobiłam taki trening, że do dziś mam zakwasy i ledwo chodzę. Za oknem deszczowo i mi tez często się nie chce ale najważniejsze to się zebrać i zmotywować. Treningi mają jakąś cudowną moc, że jak już się uda na nie dotrzeć, to nastrój poprawia się o 100 proc. Ważne, żeby mieć jakąś motywację. Moją jest moja trenerka. Kilka lat temu zobaczyłam ją na siłowni i powiedziałam: OMG, jaka figura, kim jest ta dziewczyna? Okazało się, że jest trenerką i od tamtego czasu z nią ćwiczę. 

Pośladki
Instagram

Z wpisu wynika zatem, że Ola poświęca bardzo dużo czasu na regularne ćwiczenia. Ponadto fotomodelka zaznaczyła to, jak istotne, a nawet przełomowe było dla niej znalezienie prawdziwej i szczerej motywacji. Poza tym zwróciła uwagę na fakt, że treningi wyzwalają wiele pozytywnej energii i znacznie poprawiają humor.

Jak zatem widzimy warto pokochać regularne ćwiczenia, by móc żyć zdrowiej i szczęśliwiej. Nie zapominajmy jednak o motywacji, która jest kluczem do sukcesu!

Źródło Plotek.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze