Serialowy Norbert z “Na Wspólnej” zostawił dom dla… łodzi!

Niespełna trzydziestoletni aktor Michał Malinowski w końcu zrealizował swoje skryte marzenie i zamieszkał na zbudowanej przez siebie łodzi, którą obecnie przemierza Ocean Atlantycki. Swoją przygodą chwali się na Instagramie. Świetny pomysł?

Pamiętacie jeszcze Michała Malinowskiego? Młody artysta wcielał się między innymi w rolę Pawła Nowogrodzkiego w Pierwszej Miłości, a także Norberta Owczarka w Na Wspólnej. Obie tworzone przez niego postacie miały bardzo interesujący życiorys, który przed szklane ekrany przyciągał mnóstwo widzów, szczególnie fanek.

Mimo to niespełna dwa lata temu popularny aktor postanowił wycofać się z medialnego świata po to, by móc spełnić swoje wielkie marzenie dotyczące zamieszkania na łodzi i zwiedzeniu nią świata. Swego czasu wyznał, że jego zarobki nie były wystarczająco wysokie, by był on w stanie kupić sobie gotowy jacht, dlatego swoje nowe lokum zbudował sam!

Czytaj też: Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczeni! Podróżniczka rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Zrealizowane marzenie

O swojej niezwykłej przygodzie opowiedział nie tak dawno w filmiku na YouTube i swoich mediach społecznościowych.

Wyobraźcie sobie dom, który może Was zabrać, gdzie tylko chcecie… i to za darmo. Brzmi fajnie nie? Tak. Jest to możliwe. Marzyłem o takim domu od dawna, ale nie było mnie na niego stać. Dwa lata temu nadal nie było mnie stać, ale pomyślałem sobie, że wystarczy już tego marzenia.

Podróż
Instagram

Niezwykłą, oceaniczną przygodę Michał rozpoczął wraz z nadejściem 2020 roku. Ostatnio szczerze wyznał, że bywa tak, iż życie na otwartym morzu jest bardzo trudne, jednak do tej pory nie żałuje podjętej przez siebie decyzji.

Powiem tylko, że nie ma rzeczy niemożliwych. I biorę pełna odpowiedzialność za te słowa… i zdaje sobie sprawę, że moja decyzja mogła być dla niektórych niezrozumiała, ale była najbardziej spójna ze mną ze wszystkich, które w życiu podjąłem. Minęło już 8 miesięcy i nie przytrafił się ani jeden dzień, żebym jej żałował. A bywało różnie. Jest kilka osób, bez których by się to nie zaczęło. Albo zaczęłoby się i bardzo szybko (i bardzo złe) skończyło.

W swoim nagraniu aktor podziękował też wszystkim tym, którzy umożliwili mu spełnienie jego pragnień.

Lawina komentarzy i.. skrajne odczucia

Publikacja Malinowskiego wzbudziła w Internautach wiele emocji. W tej sytuacji mężczyzna odpowiedział na kilka pytań, dotyczących jego nowego i bardzo kontrowersyjnego pomysłu na życie. Wtedy wyszło na jaw, że Polak mieszka na łódce w pojedynkę. Nie może jednak marudzić na brak nudy czy towarzystwa.

Płynę sam, ale bardzo często w obstawie stada delfinów, na samotność więc nie narzekam. Bywa, że się boję, ale trochę to nawet lubię. Ocean miewa swoje “momenty”, ale właśnie za to, między innymi, kocham go i szanuje. W najbliższym czasie czeka mnie dłuższy przeskok przez Atlantyk.

Mielibyście ochotę i odwagę na przeżycie takiej przygody?

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze