Planujesz ROZWÓD? Poznaj nietypową PROPOZYCJĘ na…

Obecnie w Polsce rozwód dotyka coraz większej grupy ludzi.

Na około 190 tys. małżeństw zawieranych w ciągu roku, aż 60 tys. może zostać zakończonych przez rozwód. Część rozstań zapewne odbędzie się w cywilizowany sposób. Jednak, gdy w grę wchodzi walka o dzieci, pieniądze, lub gdy w rodzinie była stosowana przemoc, albo pojawiły się problemy z uzależnieniami – procesy rozwodowe mogą przebiegać dramatycznie.

Bez względu jednak na formę rozstania, dla obu stron jest to jedno z najgorszych przeżyć w życiu. I trzeba sobie z nim poradzić. Sposoby są różne. Niektórzy znajdują wsparcie w rodzinie czy przyjaciołach. Inni rzucają się w pracę. Jeszcze inni popadają w depresje lub destrukcyjne nałogi.

Pojawiają się jednak także pomysły bardziej rozrywkowe. Słyszeliśmy już o imprezach rozwodowych. Teraz jedno z biur podróży oferuje „wakacje rozwodowe”. Jak czytamy na instagramie Virgin Hilidays:

 

„Introducing our new Divorce Holiday packages, specially-designed to help you re-connect with friends in one of the most vibrant cities in the world. Viva Las Vegas 🙌/

Przedstawiamy nasze nowe pakiety wakacyjne rozwodowe, specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci ponownie połączyć się z przyjaciółmi w jednym z najbardziej tętniących życiem miast na świecie. Viva Las Vegas 🙌”

Zobacz też: Lepiej SPAĆ z MĘŻEM czy z DZIECKIEM! Maja BOHOSIEWICZ nie ma WĄTPLIWOŚCI, że…

 

Zapewne część osób może się oburzyć: tu rozpada się rodzina, zrywane są więzi, zaprzepaszczone nadzieje, a ktoś wybiera się na rozrywkowe wakacje lub organizuje imprezę rozwodową. Być może w radykalnym podejściu jest trochę racji.

Z drugiej strony, nie można wykluczyć, że tego typu wydarzenie może służyć jako swoiste katharsis czyli oczyszczenie. Dana osoba wyszaleje się, oderwie od problemu i z oczyszczoną głową dopiero wróci do rzeczywistości. Jedni wybiorą jogę, inni wakacje w Las Vegas.

Jeśli chodzi o polski rynek, to działa kilka biur podróży dla singli. Zapytaliśmy je,  czy w swojej ofercie mają podobne wakacje rozwodowe. Jak się okazuje takich dedykowanych wyjazdów nie ma, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by świeżo upieczony rozwodnik wybrał się na wybrane wakacje dla singli.

https://www.instagram.com/p/B0EDHpbHqRH/

fot. instagram.com/virginholidays

Komentarze

Komentarze