Początek długiego weekendu. PRZERAŻAJĄCE krzyki nad jednym z polskich zalewów! (VIDEO)

W czwartek 3 czerwca 2021 r. przypada Boże Ciało, a to sprawia, że wielu Polaków ma długi, bo czterodniowy, weekend.

Dodatkowym powodem to żywiołowego wypoczynku i różnych wyjazdów, jest odmrożenie wielu branż. W końcu można iść do restauracji czy nocować w hotelu. Jak jednak widać, początek długiego weekendu może też przynieść tragiczne żniwo.

 

zalew w Cedzynie – fot. materiały prywatne/dzieckoifigura.pl/

 

Cedzyna koło Kielc, to jeden z popularniejszych akwenów wodnych w regionie. Kilka lat temu przeszedł gruntowną renowację, wybudowano ścieżki rowerowe, jest też niewielka marina.

Zalew w Cedzynie jest odwiedzany nie tylko przez okolicznych mieszkańców ale też turystów wypoczywających w Górach Świętokrzyskich – w okolicy znajduje się wiele atrakcji.

 

W czwartek pogoda w regionie dopisała i dopisali też plażowicze nad Cedzyną. Jak mówi jeden z naszych czytelników, nad wodą było bardzo dużo ludzi, jednak ich zachowanie pozostawiało wiele do życzenia.

 

– Kopcące grille, głośna muzyka i „oczywiście” alkohol. Trudno o spokojny wypoczynek w takich warunkach – opowiada.

 

Jak wiemy słońce, alkohol i woda to jedno z najgorszych połączeń. Tak też było i tym razem, gdy jeden z plażowiczów nagle zaczął się topić. Na nagraniu przesłanym przez naszego czytelnika wyraźnie słychać przerażające krzyki.

 

 

Na szczęście tym razem nic się nie stało i obyło się bez ofiar. Pamiętajmy jednak, by z wypoczynku i zniesienia obostrzeń korzystać z rozwagą. Tu chodzi o zdrowie i życie!

 

>>>Zegarek to przeżytek? Sprawdź, dlaczego warto nosić zegarek i jaki wybrać?

Komentarze

Komentarze