Przeżywa na planie KATORGĘ! Nie uwierzysz, co ROBI Z NIM Dykiel!

Mieczysław Hryniewicz to jeden z głównych bohaterów serialu TVN „Na Wspólnej”. Od lat wciela się w filmowego męża Bożeny Dykiel – Włodzimierza Ziębę. Jak wyglądała praca z aktorką na planie? Ta, jak się okazuje, nie należy do najłatwiejszych…

To prawdziwy koszmar

Hryniewicz przyznał, że mimo iż prywatnie bardzo się lubi z Bożeną Dykiel, odgrywanie z nią scen kłótni na planie, jest dla niego prawdziwym wyzwaniem, a wszystko to przez ostry charakter gwiazdy.

„Trochę już zagrałem w życiu scen, gdy zabijałem, oszukiwałem, krzyczałem. Jednak nic mnie tak emocjonalnie nie wyczerpuje, jak zagranie kłótni z Bożenką” – mówi aktor.

Czytaj też: Nie żyje gwiazda „Dzień Dobry TVN”. Jej słowa poruszały do łez…

Dykiel
IG

Wciąż nie przywykł

Mimo iż Hryniewicz gra z Dykiel w serialu już od prawie 20 lat, wciąż nie może się przyzwyczaić do odgrywania z nią scen kłótni. Jak sam przyznaje, po zagraniu z aktorką bardzo często dopada go ból głowy.

Wcześniej bardzo bolał mnie tego dnia brzuch, a już po nakręceniu – głowa. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, ale chyba po prostu jej aura tak na mnie działa. Ale żeby nie było to źle odebrane: oczywiście kocham Bożenkę nad życie!” – śmieje się Hryniewicz.

Dykiel
YT

Nie tylko on

Hryniewicz zdradził, że nie tylko on ciężko znosi współpracę z aktorką. Gwiazda, jak się okazuje, sieje równie wielki postrach wśród pozostałej ekipy serialu.

Mam wrażenie, że ludzie z ekipy boją się Bożenki. Ona, kiedy jest na planie, wytwarza wokół siebie aurę wielkiego profesjonalizmu” – zdradził „Faktowi” aktor.

Czytaj też: Nie żyje aktorka z popularnego serialu TVN. Zmarła…

Dykiel
IG

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram, YouTube

Komentarze

Komentarze