Radek Majdan twierdzi, że Doda jest „stalkerem”. Fani postawili go do pionu!

Radek Majdan (51 l.) i Dorota Rabczewska (39 l.) małżeństwem byli od 2005 do 2008 roku. Rozwód więc nastąpił 15 lat temu.

Tymczasem w najnowszym wywiadzie, Radosaław Majdan wypowiedział się na temat Dody i stwierdził, że jest ona stalkerem.

 

https://www.instagram.com/plotek.pl

 

Były mąż Dody uważa, że jest przez nią nękany przez całe 15 lat:

 

Moja druga żona można powiedzieć z premedytacją stalkera od 15 lat konsekwentnie, coś dodaje [na temat związku – przyp.red.] (…) Jak patrzę na pewne małżeństwa, które się rozpadły i żona ma pretensje, tak sobie mówię, oj, musicie się uzbroić w cierpliwość. Ja już ją [cierpliwość – przyp. red.] mam 15 lat, bo ona cały czas z uporem maniaka coś przypomina [mediom – przyp.red.] W pewnym momencie wydawało mi się, że to też chyba był moment na jej zaistnienie”

– powiedział w rozmowie z Plotkiem*

 

>>>Polityk Nowoczesnej oderwany od rzeczywistości? Tak napisał o „niepracujących matkach”!

 

Tymczasem internauci zupełnie inaczej odbierają relację i zachowania byłych małżonków. Co więcej, Radka Majdana postawili do pionu:

 

Ja tam Majdana poznałam właśnie dzięki Dodzie i każdego jej innego partnera…wszyscy wybili się na jej plecach taka prawda. Gdyby nie słynne małżeństwo z Dodą i rozwód to pewnie Pani Rozenek nie spojrzałaby… Kolejna sprawa Pan wie chyba jaką opinie na Szczecinie Pan ma …a tego raczej Doda sobie nie wymyśliła 😂

 

Byłeś fiutem i zdradzała a teraz ofiarę z siebie robisz, wstyd grajerze

 

Majdan nawiększy dziwkarz Rzeczpospolitej i ma czelność w ten sposób się wypowiadać. Doda mówi jak było że mijała w drzwiach swojego domu panie prostytutki które wychodziły od jej męża ówczesnego. To jest stalking Panie Majdan ?

 

O Radku bez przesady 😢😢 Dodą jest poprostu szczera i mówi co myśli i ma rację w dużym stopniu Teraz jesteś pantofel bo jesteś już dziadek i Rozenek cię za mordę trzyma Prawda taka żeby nie Doda to mało kto by cię kojarzył bo sportowiec byłeś średni 😢😢😢😢

– nie przebierali w słowach.

 

Nagranie poniżej.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Plotek.pl (@plotek.pl)

 

*cyt. plotek

Komentarze

Komentarze