Robert Lewandowski otwiera restaurację. Zjemy na jeziorze!

Robert Lewandowski jest udziałowcem jednej ze spółek zaangażowanych w innowacyjny projekt.

Chodzi o kompleks „Wodny Świat”, którego elementem ma być restauracja na wodzie. Lewandowski jest udziałowcem firmy realizującej projekt.

Inicjatywa jest dofinansowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości:

 

Projekt przewiduje utworzenie produktu sieciowego – „Wodnego Świata”, sieci miejsc skupionych wokół wody, gdzie każda część składowa ma budować skojarzenia z wodą. Wdrożenie projektu wzmocni świadome korzystanie z zasobów wodnych poprzez dbanie o czystość, obserwację naturalnego środowiska wodnego oraz uczestnictwo w połowach ryb, ich przyrządzaniu i konsumpcji.

 

Wodny Świat składa się z dwóch elementów realizowanych na Mazurach – w Giżycku i Grajewie. Pierwszy ma na celu promowanie wędkarstwa i żeglarstwa i nosi nazwę Osada Żeglarza. Drugi to gastronomia na wodzie, realizowana między innymi przez spółkę Nowe Mazury 8 sp. z o. o.  z udziałem Lewandowskiego:

 

Gastronomia na Wodzie, wybudowany zostanie obiekt na wodzie, w którym będzie można zamówić posiłek z menu bazującego ma na świeżo złowionych rybach. W ramach działania zbudowana zostanie wielofunkcyjny obiekt z możliwością cumowania jednostek pływających.

Wydzielona zostanie sekcja „self-cooking”, gdzie turyści będą mogli samodzielnie przygotowywać posiłki pod opieką szefów kuchni oraz udostępniony zostanie moduł „La Petit Chef”, dzięki któremu klienci będą zapoznawać się z przygotowywaniem serwowanych im dań.

 

Ponieważ Ania i Robert mają dom w okolicach Giżycka. Nie dziwi zatem realizacja inwestycji właśnie w tym rejonie.

Ciekawe tylko, czy Lewandowscy pozostaną jedynie inwestorami, czy też będą się realnie angażować w sprawy kulinarne. W końcu ryby też są fit 🙂

 

Zobacz też: Będą jej PLUĆ do zupy! Takie wiadomości dostaje Joanna OPOZDA od…

 

 

fot. https://www.instagram.com/_rl9/

Komentarze

Komentarze