RUSZYŁY CASTINGI do „Top Model”! Czy to jest BEZPIECZNE?!

6 kwietnia ruszyły castingi do kolejnej edycji programu „Top Model”. Pytanie, czy w dobie epidemii koronawirusa, coś takiego w ogóle jest bezpieczne?

To castingi…

Na szczęście, są to jedynie castingi online, a więc wszystko odbywa się na zupełnie innych zasadach niż dotychczas. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński z zapartym tchem czekają już, aż poznają przyszłe gwiazdy modelingu. A spotkają się z nimi online!

Czytaj też: GORĄCE zdjęcia uczestniczki Top Model! El Dursi pokazała…

castingi
IG

Jak się zgłosić do programu?

To proste. Wystarczy wejść na oficjalną stronę show i…

„W tym roku sytuacja jest jednak wyjątkowa. Ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogą na razie odbywać się, jak do tej pory, w największych miastach w Polsce. Każdy chętny do udziału w programie będzie mógł jednak skorzystać z szansy jaką jest wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej „Top Model”. Pod hasłem #CastingWDomu rozpoczynamy pierwszy etap castingów. W ten sposób wszyscy chętni, mimo dzielącej odległości, będą mogli zaprezentować się jurorom i zyskać szansę na udział w programie” – czytamy na oficjalnej stronie „Top Model”.

castingi
IG

Nowość w programie

Twórcy programu szykują dla jego uczestników spore niespodzianki. Po raz pierwszy w show jurorzy będą mogli wręczyć komuś tzw. srebrny bilet. Osoba, która go otrzyma automatycznie przejdzie do etapu bootcampu. Co ciekawe, o tym, do kogo on trafi, ostatecznie zadecydują widzowie.

„Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a które następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma „srebrny bilet” – czytamy na stronie programu.

Na wysłanie swojego internetowego zgłoszenia macie czas do 7 czerwca br.

Czytaj też: Marcelina Zawadzka pokazała SIOSTRĘ! Która to która?

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze