Sandra Kubicka dostała pracę w TVP. W sieci zawrzało!

28-letnia Sandra Kubicka to modelka i celebrytka, na instagramie obserwuje ją 667 tysięcy osób. Kobieta stworzyła też kilka marek, sprzedaje zdrową żywność, catering dietetyczny, ekologiczne środki czystości i bieliznę.

W 2021 roku Sandra Kubicka związała się z członkiem zespołu Afromental. Dzięki temu już od dłuższego czasu plotkowano, że Alek Baron załatwi modelce pracę w TVP. Czy tak się stało, czy też zaważyły inne czynniki – tego nie wiemy. Faktem jest jednak, że Sandra właśnie została ogłoszona nową gwiazdą Telewizji Polskiej!

 

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

 

Wiadomość podano w programie „Pytanie na Śniadanie”, później sama Kubicka napisała obszerny wpis na temat programu, jaki będzie prowadzić.

28-latka przede wszystkim podziękowała za szansę, jaką jej dano i możliwość prowadzenia programu „Love me or leave me – kochaj albo rzuć”. Zapewniła też, że:

 

To autorski program w którym 8 par zostało poddane próbom i wyzwaniom które prędzej czy później stanęły by na drodze ich związku. Podczas tych kilku tygodni nasi uczestnicy pracowali z masą ekspertów którzy pomogli im wzmocnić ich więź, rozwiązać problemy i zobaczyć partnera w innym świetle. Naszym celem było pokazanie że związek to ciągła praca i piękna przygoda 🫶🏻 Towarzysząc im przy przeróżnych warsztatach, sama miałam wiele momentów refleksji. Uwierzcie mi, ten program zmieni Wasze poglądy. Napewno nie zobaczycie tutaj wulgaryzmu, natomiast zobaczycie wiele pięknych emocji. Jestem OGROMNIE DUMNA z tego projektu.

 

Jednak poza gratulacjami, pojawiły się słowa oburzenia na pracę w TVP:

 

Do tej reżimowej tv poszłaś a chodziłaś na manifestacje w sprawie aborcji co za hipokryzja

TVPIS 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️a byłaś taka fajna

To niemożliwe😡masakra 😡😡największe moje rozczarowanie 😡

Tak serio TVP? 😭 przykro, że tak świadoma kobieta wspiera propagandę tej zaściankowej władzy 🙁

 

Jak więc widać, w sieci zawrzało, Sandra jednak nie odpowiadała na te komentarze.

 

Tymczasem program „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć” będzie emitowany od 16 marca 2023 r. w  vod.tvp.pl.

 

>>>Dominika Gwit dziękuje Bogu. To cud!

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sandra A Kubicka (@sandrakubicka)

Komentarze

Komentarze