SCHUDŁA 41 kg pijąc TEN jeden napój! Można go przygotować w DOMU!

41 kg w 11 miesięcy – tyle zrzuciłam dzięki specjalnej diecie. Czuję się doskonale, wreszcie mogę ubrać te wszystkie fantastyczne rzeczy, które stanowiły dla mnie owoc zakazany – mówi Monika Kornaś z Bydgoszczy.

Patrząc na zdjęcia sprzed roku i te dzisiejsze, nie można uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba! – Dziś już nie przypominam grubego pączusia, czuję się wspaniałą kobietą! Pozbyłam się tych okropnych kilogramów i udowodniłam sobie oraz rodzinie, że można – mówi Monika. – Bez lekarzy, bez skalpela, można stać się smukłą kobietą w rozmiarze 36!

Pani Monika schudła 24 kg w trzy miesiące.
Wcześniej ważyła ponad 100 kg. Dowiedziała się jednak o diecie Adriana Lukoszka, mieszkańca Śląska, który z ponad 200 kg schudł ponad połowę. Zaczęła żywić się jak on.

Jadła regularnie, a jej całodzienne pożywienie zamykało się w 1000 kcal. – Piłam dużo wody, no i eliksir, który świetnie pomaga spalać tkankę tłuszczową: ocet jabłkowy. Niedużo, przed jedzeniem szklanka wody z dwiema łyżeczkami takiego octu – opowiada Monika.Efekty są olśniewające. Monika schudła i wypiękniała. Dzisiaj nie przypomina już dawnej Monisi. Dziś to kobieta z klasą, odmieniona nie tylko wagowo, ale i wewnętrznie.– Nie tylko dieta jest tajemnicą mojego wyglądu. Także wewnętrzne przemyślenia i zmiany. Zapomniałam o blond włosach, które nosiłam 7 lat, zmieniłam kolor na czarny, fryzurę i makijaż. Z przyjemnością wyrzuciłam za szerokie ciuchy z szafy w rozmiarze 50, aby nie przypominały mi tamtych chwil – mówi. Teraz wreszcie mogę kupić upragnione kozaki, wąską miniówkę i te wszystkie fantastyczne ubrania.

W metamorfozie pomogły jej też rady Adriana. – Człowiek, jeśli chce tak schudnąć, nie może tego robić sam, musi mieć wsparcie drugiej osoby. Nam się obojgu udało. Teraz jeździmy po kraju i pomagamy innym – dodaje. – Doradzamy ludziom co jeść i jak żyć, by schudnąć.
Mówi, że jest szczęśliwa, gdy koleżanki jej mówią: „cześć chudzielcu, naprawdę świetnie wyglądasz”. Nadal przestrzega diety 1000 kcal, pije dużo wody i zapomniała o słodyczach i napojach słodzących. – Da się to zrobić, ja jestem tego żywym przykładem – uśmiecha się.

Tak to zrobiłam
Przykładowy dzień z diety Adriana 1000 kcal:
I Śniadanie:
2 kromki chleba chrupkiego – 70 kcal
2 łyżki koncentratu pomidorowego (zamiast masła) – 50 kcal
chudy twaróg 100 g – 96 kcal
jajko gotowane – 65 kcal
mleko 0,5 % tł. ok. 200 g – 72 kcal
II śniadanie:
banan 100 g – 103 kcal
Obiad:
mintaj z jarzynami na parze ok. 150 g – 110 kcal
1 ziemniak got. w mundurkach – 60 kcal.
surówka z kapusty kisz. 200 g – 130 kcal
buraczki czerwone 100 g – 50 kcal
maślanka – 100 g – 34 kcal
Podwieczorek:
sałatka owocowa 150 g – 140 kcal
Kolacja:
sałatka z pomidora i ogórka kiszonego + cebula 200 g – ok. 64 kcal

/fakt.pl

Zobacz też: Schudła 64 KILOGRAMY! Zobacz NIESAMOWITĄ METAMORFOZĘ młodej Australijki!

Komentarze

Komentarze