Dziecko i Figura

Żywienie

Schudła BEZ LICZENIA KALORII! Wystarczyły 3 miesiące, EFEKT ZNIEWALA

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia – od dawna przyjęto taką teorię, którą rozpowszechniają dietetycy i trenerzy personalni. Pewna dziewczyna postanowiła zrobić zupełnie odwrotnie, zrezygnowała z jedzenia śniadań na trzy miesiące. Efekty były zaskakujące. 

Jenny od wielu lat zmagała się z nadwagą. Pięć lat po urodzeniu dziecka, nadal miała sporą oponkę na brzuchu, której bezskutecznie próbowała się pozbyć. W końcu postanowiła przejść na system przyjmowania posiłków 16/8. Przez 16 godzin na dobę nie jadła nic, a wciągu 8 kolejnych przyjmowała posiłki. Ostatni jadła około 19 czy 20 wieczorem.

Po 12 tygodniach takiej praktyki była mile zaskoczona zmianą w swoim wyglądzie. Oponka z brzucha spadła. Kobieta zauważyła. że system jedzenia, który praktykowała, sprawiał, że na co dzień bardziej doceniała to co, co je. Ponadto Jenny zaczęła jeść wszystko na co ma ochotę, bez liczenia kalorii.

Stosowanie przerywanych głodówek, zyskuje obecnie coraz większą popularność. Dietetycy pozostają nadal sceptyczni, co do takich metod żywienia.

 

źródło: kobieta.wp.pl

źródło zdjęcia: Insagram
  
Wyżej