„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Gorące pocałunki i pierwsze wyznania…

Za nami kolejny odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Co się w nim działo?

„Ślub od pierwszego wejrzenia”

Za nami szósty odcinek programu ” Ślub od pierwszego wejrzenia”. Mogliśmy w nim zobaczyć to, na co czekali wszyscy, czyli wesela. Ale to nie wszystko! Na pary czekała również podróż poślubna. Po raz pierwszy też mogły ze sobą poprzebywać sam na sam.

Para nr 1 – Agnieszka i Wojtek

Chociaż Agnieszka i Wojtek poznali się dopiero na swoim ślubie, patrząc na nich nie trudno było oprzeć się wrażeniu, że znają się od lat. Para przez cały czas okazywała sobie czułość i widać było, że naprawdę do siebie lgnie. Nawet rodzice pary młodej zdradzili przed kamerami, że bardzo by chcieli, żeby ich związek przetrwał próbę czasu.

„Jest ta iskierka w oku, która daje nadzieję i to dużą nadzieję, że może się udać – powiedział tata Agnieszki.

Pojechali w podróż poślubną

Następnego dnia, para wybrała się w podróż poślubną. Agnieszka dostała też od Wojtka niespodziankę, która bardzo trafiła w jej gust.

„Słoneczko, bo się spieszymy, więc trzeba dobrze liczyć czas, to jest dla ciebie. Na naszej nowej drodze życia… Podobno nie daje się zegarków, ale żebyśmy razem liczyli czas” – powiedział Wojtek.

Czytaj też: Ewa Gawryluk BIERZE ŚLUB? Aktorka pokazała się w…

ślub
Unsplash

Tajemnicze zaginięcie

Tuż przed opuszczeniem hotelu, pan młody zaginął. Agnieszka odkryła, że znajdował się w pokoju swojego przyjaciela Oskara. Kiedy świeżo upieczone małżeństwo dostało bilety na podróż poślubną, myślało, że leci do Hiszpanii. Dopiero na lotnisku zorientowali się, że to jednak Portugalia.

Para nr 2 – Oliwia i Łukasz

Oliwia i Łukasz udali się w podróż poślubną na Maltę. Niestety ta przywitała ich huraganem. Szczególnie emocjonujące było lądowanie…

„Chwyciła mnie za rękę, z tego co pamiętam. Była chwila grozy, ale przeżyliśmy” – powiedział Łukasz.

„Złapał mnie za rękę i było mi trochę raźniej, nie ukrywam, bo się przestraszyłam. Już miałam całe życie przed oczami” – wspominała Oliwia.

Czytaj też: Traktowała go jak bankomat! Zemścił się w dniu ślubu

ślub
Unsplash

Para nr 3 – Joanna i Adam

Joanna i Adam to kolejna z par. Mimo iż mama Joanny na początku była bardzo przeciwna udziałowi jedynej córki w programie, z czasem zaczęła bardziej przychylnie patrzeć na parę, którą tworzy ona z Adamem.

Joanna bardzo docenia to, że Adam tak bardzo się zaangażował w ich związek. Zaproponował nawet romantyczną kąpiel w jacuzzi. W podróż poślubną para wybrała się na Majorkę. Małżonkowie przyznali jednak, że nie są jeszcze gotowi na zbliżenie i wolą z tym poczekać.

Która z par stworzy silne i udane małżeństwo? Czas pokaże!

Czytaj też: Najgłośniejsze śluby 2019 roku! Czyj zaskoczył was najbardziej?

ślub
Unsplash

Źródło: Plotek

Zdjęcia: TVN

Komentarze

Komentarze