Socha, Liszowska, Sokołowska czy Stużyńska? Która z „Przyjaciółek” ma koronawirusa?

Na planie polsatowskich „Przyjaciółek” zapanował prawdziwy strach.

Zdjęcia do „Przyjaciółek” były przerwane na czas pandemii. Teraz powolutku wszystko wracało do normy, aż nagle pojawiła się okropna informacja: jedna z aktorek ma koronawirusa! (więcej na ten temat TUTAJ).

 

Główne role w tym popularnym serialu Polsatu grają Małgosia Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska. Na Covid-19 chorować ma właśnie jedna z nich. O którą aktorkę chodzi?

 

Jak się okazuje, tylko jedna z nich podała oficjalną informację w tej sprawie. Magdalena Stużyńska na swoim instagramie napisała, że zrobiła testy i jest zdrowa:

 

Nie mam COVID!!! Testy dwukrotnie pokazały negatywny wynik. Jeszcze nie zeszło ze mnie napięcie, nie mam siły jeszcze się cieszyć. To, że się nie zarazilam, nie znaczy, ze wirusa nie ma, jak twierdzą niektórzy. „Otarłam się” o niego blisko – i uwierzcie: oczekiwanie na wynik testu nie jest przyjemnym czasem.

 

 

Pozostałe „Przyjaciółki” milczą na ten temat. Wydaje się jednak, że poza „podejrzeniem” jest Anita Sokołowska. Aktorka jest aktywna w social mediach i publikuje posty w wyluzowanym klimacie. Dziś na przykład chłodziła się kąpielą:

 

https://www.instagram.com/p/CC0b1tkBRjt/

 

Najnowszy wpis Małgorzaty Socha dotyczy zmarłego Andrzeja Strzeleckiego. Jednak kilka dni temu pokazywała zdjęcia z zabaw z dziećmi:

 

https://www.instagram.com/p/CCp7uBmjsvg/

 

Natomiast instagramowe konto Joanny Liszowskiej świeci pustkami. Ostatni wpis aktorka zamieściła niemal miesiąc temu!

 

https://www.instagram.com/p/CBnLdwFAAAh/

 

Czyżby to ona była chora?

 

fot. https://www.instagram.com/joannaliszowskaofficial/

Komentarze

Komentarze