Stała się NIESAMOWITĄ MOTYWACJĄ DLA INNYCH! Straciła na wadze 36 kilogramów! [FOTO]

Publikujemy niesamowitą metamorfozę Jenny Jameson. Dziewczyna straciła 36 kilogramów na diecie, w ciągu zaledwie ośmiu miesięcy i stała się inspiracją dla innych osób, które również chciałyby schudnąć!

„Jak wam się podobają zdjęcia postępów?”- napisała Jenna obok trzech zdjęć, które zamieściła w social mediach- „Mam obsesję na punkcie tego, że moje zdrowe nawyki działają!”.

Jak twierdzi Jenna, obserwowanie swoich postępów na zdjęciach pomaga jej zachować ciągłą motywację. Kobieta zdecydowała się na dietę ketogeniczną. Ten rodzaj diety, jest często polecany przez trenerów fitness.

„Dieta ketogeniczna to dieta wysokotłuszczowa i niskowęglowodanowa. W codziennej diecie spożywa się około 35 proc. tłuszczów, 50 proc. węglowodanów i 15 proc. białek. W diecie ketogenicznej tłuszcz może stanowić 80-90 proc. dostarczanej energii, a pozostałe 10-20 proc. to łącznie białko i węglowodany”- czytamy na portalu poradnikzdrowie.pl

Na początku swojej drogi Jenna ważyła 91 kilogramów, później waga spadła do 58 kilogramów. Teraz wynosi około 54 kilogramów.

Jenna Jameson zdradziła, że oprócz fotografowania swoich postępów, istnieje jeszcze jeden skuteczny sposób motywowania się. Przyznaje, że często wkłada swoje stare ubrania, by zobaczyć jak bardzo schudła od tamtego czasu.

Jenna Jameson, metamorfoza, dieta

Jenna Jameson, metamorfoza, dieta

Zobacz też: Zobacz niesamowitą metamorfozę 24-latki! Jeszcze niedawno WAŻYŁA 134 KILO!

Źródło: Instagram @jennacantlose

Źródło zdjęcia: Instagram @jennacantlose

Komentarze

Komentarze