Sylwia Bomba wychowuje córkę na celebrytkę? „dziecko wysokich potrzeb”

36-letnia Sylwia Bomba na instagramie ma 818 tysięcy obserwujących, a fani celebrytki doskonale znają też jej córkę Antosię.

Pokazywanie lub nie pokazywanie dzieci w sieci to ważna decyzja dla każdej znanej osoby, ponieważ gdy ujawnią wizerunek dziecka, to staje się ono osobą publiczną. Z tego względu część gwiazd czy celebrytów decyduje chronić swoje pociechy. Tymczasem Sylwia Bomba niemal każdego dnia publikuje zdjęcia czy nagrania z córką.

Czy chce na niej zarabiać?

 

https://www.instagram.com/sylwiabomba/

 

W rozmowie z Plotkiem, celebrytka powiedziała, że decyzję o ujawnieniu wizerunku córki podjęła jeszcze z tatą dziewczynki – Jackiem Ochmanem (zm. w lipcu 2022 r.). Powód był trywialny:

 

Antosia w pewnym momencie (…) wypełniała mi 95% czasu. (…) To było dziecko bardzo wysokich potrzeb. Gdybym ja rzeczywiście nie pokazywała jej, to musiałbym zniknąć z internetu. Nie było możliwości, żeby przez trzy lata ją ode mnie odkleić.

 

Sylwia zapewniła też, że obecnie nie zarabia na córce. Dziewczynka dostała wynagrodzenie za udział w Googlebox i te pieniądze trafiły na konto oszczęnościowe.

Przyznała jednak, że dostaje różne propozycje reklamowe i nie wyklucza udziału Antosi w różnych współpracach płatnych.

 

>>>Syn Michała Koterskiego chciał pracować w Żabce. Po tym CO zobaczył, zmienił zdanie!

>>>Sylwia Bomba znowu schudła. Stosuje „magiczną dietę”!?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Komentarze

Komentarze