Syn Michała Koterskiego chciał pracować w Żabce. Po tym CO zobaczył, zmienił zdanie!

Michał Koterski (43 l.) i Marcela Leszczak mają jednego syna Fryderyka. Chłopiec urodził się w 2017 r. więc w tym roku skończy sześć lat.

Jak na młodego człowieka przystało, Fryderyk miał swoje plany. Syn Michała Koterskiego chciał pracować w Żabce, a wybór takiego miejsca argumentował w mocny sposób:

 

Jeszcze do wczoraj moj syn Frysio chciał zostać sprzedawca w Żabce . Gdy ktoś go pytał dlaczego sprzedawca ??? Dlaczego w Żabce ??? Odpowiadał – żeby sprzedawać słodycze – wiedziałem ze z tym będzie trudno konkurować 😁

 

Jednak po tym co zobaczył, chłopiec zmienił zdanie!

 

https://www.instagram.com/misiekkoterski/

 

Michał Koterski obecnie występuje w spektaklu „The Strings”, który 4 marca 2023 r. wystawiany był w Zabrzu. Za kulisami siedział mały Fryderyk, a przedstawienie zrobiło na nim ogromne wrażenie. Teraz chłopczyk już nie chce pracować w Żabce, a woli zostać aktorem – jak tata:

 

Kiedy jednak zobaczył mnie wczoraj pierwszy raz na scenie – mówi do Marceli- wiesz co Mama chce być jednak aktorem tak jak Tata 😍 W przerwie przybiegł do mnie, wskoczył mi na ręce i powiedział z radością w oczach – to jest super 🤩 Po czym ku mojemu zdumieniu wyszedł na scenę i zaśpiewał fragment piosenki ze spektaklu – a publiczność nagrodziła go brawami.

– napisał „Misiek” Koterski.

 

Aktor nie krył swojego wzruszenia z powodu tego, co zrobił jego syn:

 

Nie jestem nawet w stanie opisać uczucia które miałem w tym momencie w sercu ❤️ dla takich chwil się po prostu żyje 🥹 Jaki Ojciec taki Syn ❤️❤️Kocham to uczucie ☺️kto ma dzieci ten wie … ☺️

 

Spontaniczny występ Frysia zobaczycie na nagraniu poniżej.

 

>>>Gratka dla fanów bajek Disneya! Koncert Księżniczek Disneya w Polsce!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Komentarze

Komentarze