TA pora roku najbardziej sprzyja ZDRADOM! To…

Choć wydawać by się mogło, że to lato najbardziej sprzyja zdradom, w rzeczywistości, jak pokazują badania, najczęściej zdradzamy w miesiącach…

To wcale nie lato

Gorące słońce, ciepły wiatr, roznegliżowane ciała i wszechobecna atmosfera beztroski… Wydawać by się mogło, że lato to  pora roku, która najbardziej sprzyja zdradom, ale nic bardziej mylnego! Okazuje się, że najczęściej dopuszczamy się zdrady w okresie jesienno-zimowym, a konkretnie ZIMĄ.

Czytaj też: ZDRADZAŁA swojego męża od dłuższego czasu. Nie uwierzysz jak się ZEMŚCIŁ!

zdradom
Unsplash

Dlaczego?

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez portal randkowy IllicitEncounters, który pomaga w nawiązywaniu relacji pozamałżeńskich, największy wzrost nowych użytkowników odnotowuje się zimą. Dlaczego to właśnie o tej porze roku najczęściej poszukujemy nowych znajomości? Powód jest prozaiczny! Zdaniem ekspertów, sprzyja temu jesienna chandra. Długie wieczory skłaniają nas do rozmyślań na temat naszej obecnej relacji i poszukiwania nowych wrażeń.

Jest też inny powód

Jak się okazuje, zimą łatwiej jest nam się ukryć przed zdemaskowaniem niż latem, kiedy wszystko jest widoczne, jak na dłoni.  Z ankiety przeprowadzonej przez portal randkowy wynika, że dzięki noszeniu czapek i kurtek stajemy się bardziej anonimowi, a co za tym idzie – istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że nasz skok w bok wyjdzie na jaw.

Czytaj też: Cezary Pazura WYZNAŁ brutalną prawdę! Jego…

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Unsplash

Komentarze

Komentarze