Tadzio Rozenek skończył 13 lat. Jak teraz wygląda? [FOTO]

Tadeusz Rozenek to syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenek. Chłopiec urodził się 24 maja 2010 roku i właśnie świętował swoje 13 urodziny. Tadzio ma starszego brata Stanisława (ur. 2006) i młodszego Henryka (ur. 2020).

Małgorzata Rozenek ujawniła, że pasją Tadzia jest gra w golfa. Nic więc dziwnego, że i urodzinowy tort był w stylu golfowym:

 

24 maja należy do Tadeusza. Miał się urodzić na początku czerwca, ale jego mamusia 👋🏼 postanowiła skosić trawę. Tak, tak miało się pomysły 😂 ten 13 letni golfista charakter odziedziczył po mamie, więc dzieje się i nie ma nudy.

– napisała.

 

I zapewniła:

 

Kochamy naszego Tadzia bardzo mocno. Z dumą i radością obserwujemy jak się zmienia. Staramy się towarzyszyć mu w dorastaniu, które dla każdego z nas nie było najłatwiejszym czasem, więc rozumiemy je jako wyzwanie. Wracając do Tadzia: nikt tak nie mówi „oj mamo” 😂 nikt nie wyprowadza mnie z równowagi szybciej. Nikt tak się nie śmieje. Kocham wszystkie swoje dzieci ❤️każde z osobna ❤️ i każde najwięcej ❤️ Tadeusz kocham Cię najwiecej ❤️

 

Poniżej zdjęcia Tadeusza Rozenek od kilkulatka aż do teraz.

 

2017 – https://www.facebook.com/MalgorzataRozenek

 

2018 – https://www.facebook.com/MalgorzataRozenek

 

2018 – https://www.facebook.com/MalgorzataRozenek

 

2023 – https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

2023 – https://www.instagram.com/m_rozenek/

Komentarze

Komentarze