Pokazała BRZUCH I PIERSI 3 godziny po porodzie! ZGORSZYŁA cię?

Elise Raquel to australijska blogerka. Kiedy dowiedziała się, że będzie matką, postanowiła mówić internautom prawdę o tym, jak jest. Kilka godzin po porodzie zrobiła sobie zdjęcie.

Blogerka z Australii nie uległa presji bycia fit w ciąży i tuż po niej. Opowiada o byciu matką bez lukru. Nie udaje, że jest inaczej niż jest naprawdę. Odważyła się pokazać to, co większość matek ukrywa. Na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram opublikowała zdjęcie wykonane kilka godzin po tym, jak urodziła trzecie dziecko.

Elise zaprezentowała na nim brzuch i piersi po porodzie. Brzuch wygląda jak brzuch kobiety ciężarnej, a piersi są nabrzmiałe. Skórę na brzuchu pokrywają nieestetyczne rozstępy, a na piersiach widać naczynka.

Zobacz: Tak wygląda PEŁNE ROZWARCIE podczas porodu! Nawet MATKI W SZOKU

Post z tym zdjęciem wywołał burzę. Część internautów była zachwycona. Fani gratulowali Elise odwagi i szczerości, inni byli nim zgorszeni. Głosy w tej drugiej grupie świadczyły o tym, że kobieta zniechęca w ten sposób do zachodzenia w ciążę i rodzenia dzieci.

Jednakże kobieta jest z siebie i swego ciała dumna. Nie martwią ją rozstępy, ponieważ wydała na świat nowe życie. Według niej kobiecym ciało po ciąży należy się chwała!

Co sądzicie o tym zdjęciu? Jakie są Wasze wrażenia, gdy na nie patrzycie?

Zobacz też: Od 5. roku życia JADŁA TYLKO FRYTKI. Tak wygląda po 15 latach!

Elise Raquel
TS

Źródło: thesun.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze