Dziecko i Figura

Główna

Te 5 PRODUKTÓW spowoduje, że SCHUDNIESZ! Efekt gwarantowany

Czy wiedzieliście, że istnieją naturalne produkty spożywcze, które skutecznie spalają tłuszcz i powodują redukcję wagi! Koniecznie włączcie je do swojej diety! 

Oto lista produktów, które przyspieszają przemianę materii i są zarazem ogólnodostępne:

1. Imbir i chili

Te dwa produkty są prawdziwymi kopniakami. Ich aktywne składniki – gingerol i kapsaicyna – zwiększają metabolizm i  temperaturę ciała. Dzięki temu tracimy dodatkowe kalorie.

2. Moringa

Moringa jest pozyskiwana z drzewa chrzanowego, a jej aktywne składniki hamują przechowywanie tłuszczu w komórkach. Jednocześnie Moringa zwiększa spalanie tłuszczu i aktywizuje metabolizm. Pozwala również na utrzymywanie poziomu insuliny na niskim poziomie. 

3. Kefir

Kefir zawiera bakterie probiotyczne, które wzmacniają florę jelitową. Im lepiej funkcjonują jelita, tym lepiej działa nasza przemiana materii i tym lepiej wykorzystywane są składniki odżywcze.

4. Zielona herbata

Naukowo udowodniono, że zielona herbata ma duży wpływ na spalanie tłuszczu. W badaniach dotyczących utraty wagi, wykazano iż zielona herbata przyspiesza trawienie tłuszczu a zarazem zmniejsza jego chłonność w żołądku i jelitach, co prowadzi do redukcji wagi.

5. Grejpfrut

Gorzkie substancje w grejpfrutach zmniejszają ochotę na cukier. Regularne spożycie gorzkich potraw zmienia poczucie smaku, tak że słodkie potrawy smakują nam coraz mniej, a te gorzkie coraz bardziej. Co za tym idzie, mniejsze spożycie cukrów i węglowodanów jest niezwykle korzystne zarówno dla utrzymania właściwego poziomu cukru we krwi jak i regulacji wagi. Pamiętaj, aby jeść grejpfruty częściej!

MG

Źródło: gala.de

Zobacz też: Trzymaj się od TYCH ROŚLIN Z DALEKA! Mogą cię zabić

  
Wyżej